Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki volt már inszemináci...

Ha valaki volt már inszemináción, fájdalmas volt a beavatkozás?

Figyelt kérdés
Sajnos megint nem sikerült a babám. Azt hiszem, az a baj, hogy a páromnak nagyon kevés a spermája. Így sosem fog összejönni természetes úton. Kérlek, aki inszeminációval esett teherbe, írjátok le, hogy miképp zajlott és fájt-e amikor a méhszájat kinyitják, hogy felfecskendezzék a spermákat. Várom válaszotokat!!!!

2012. márc. 17. 20:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, annyira aranyosak vagytok, hogy megírtátok a tapasztalatotokat. Remélem, lesz annyi életképes spermája a páromnak, hogy sikeres lehet az inszemináció!!!! Drukkoljatok! És még egyszer köszi!
2012. márc. 18. 17:04
 12/78 tkata81 ***** válasza:

Szia!

Nekem 2 napja volt az első, nem fájt. Persze egy sima szex kellemesebb :) de remélhetőleg eredményesebb ez :)

nekem 4 érett tüszőm volt és 11,6 millió hímivarsejtet lőttek be. Most várunk meg reménykedünk.

Nekem megcsinálta a doki, aztán mehettem is haza.szóval feküdni sem kellett.

Előtte kaptam hormont, mert nem volt természetes peteérésem, így azzal segítették elő. meg egy tüszőrepesztő szurit. most meg napi 2x1 beágyazódás segítő kúpot kapok.

2012. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 tkata81 ***** válasza:
jaj, és nagyon drukkolok Neked! :) Csak pozitívan! :)
2012. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 A kérdező kommentje:
Köszi az információt, nagyon félek az inszem.től. És ami a legnagyobb baj, nem nagyon szeretnék ikreket..... és inszeminációnál állítólag 10% az esély, hogy ikerterhesség lesz, ha hormonkezelés is van. NAGYON DRUKKOLOK NEKED, KÉRLEK ÍRD MEG, HA ÖSSZEJÖTT A BABA! MÁR CSAK 2 HÉT ÉS KIDERÜL :)
2012. márc. 21. 15:14
 15/78 anonim ***** válasza:

10-es válaszoló vagyok!

Én nem bánnám azt sem,ha ikerterhességem lenne,csak jönne már a baba.....!

2012. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz!:-)))))

Sok sikert Mindenkinek!!!!

2012. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 tkata81 ***** válasza:
Én még örülnék is 2 picinek :)
2012. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 A kérdező kommentje:
Remélem, mindegyikünknek sikerülni fog hamarosan a baba!!!!
2012. márc. 22. 14:17
 19/78 anonim ***** válasza:
10es válaszoló vagyok ma - teszteltem,,első inszem volt..!:-(
2012. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ne haragudjatok,hogy bele kotyogok én is,de nálunk is inszem van kilátásban.Magán orvoshoz járok Tatabányára,megkaptuk a férjem sperma eredményét is,igaz még nem voltunk vele vissza az urulogusnál,mert még nem rendelt,de nem igen tudom értelmezni.Voltam uh-n,a doki nekem látott tüszőt,amire azt mondta szép nagyok,de megjött megint ebbe a hónapban,ezért megyünk most vissza,mert azt mondta próbáljuk meg az inszemet.Magán rendelőbe csinálja,igaz még nem tudom mennyiért....Valaki akinek magán rendelőbe volt,megtudná mondani mennyibe fájt ez neki?:)

Van már gyermekem,ezért bizakodom hogy elsőre sikeres lesz és ez miatt nem szeretném huzni az időt clostival meg tüszőrepivel,hátha az inszem rögtön sikerül....

Köszönöm a válaszaitokat és drukkolok mindenkinek.

2012. márc. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!