Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan őrjítő ez a várakozás!...

Olyan őrjítő ez a várakozás! Van még valaki aki 10. ére nem várja?

Figyelt kérdés
Egyik percben úgy érzem sikerült, a másikban meg úgy, hogy nem. Van biztató jelem 11 napja 36,7 felett van a hőm és még nem esett le, pedig max. 6-7 napig szokott fent lenni, de nem merek benne bízni. Van még valaki ugyanebben a cipőben?
2012. máj. 8. 12:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Első vagyok. ne csüggedj!! mikor volt peteérésed? félidőben?
2012. máj. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
27.volt, de ez már lényegtelen mert meg jött. Én feladom, most nagyon csalódott vagyok.
2012. máj. 9. 10:43
 13/22 anonim ***** válasza:

Első vagyok. csak hőmérőzöd magad??

én vettem mini ovulációs mikroszkópot. ( ami megmutatta peteérés után pár nappal , hogy babát várok )

vettem még ovus tesztet és volt ovus fájdalmam is. így 2x jött össze a baba! ha kell segítség, nyugodtan írj akár privit is!!!!

2012. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nekem is van ovu mikroszkópom, meg ovu tesztem is. Meg pontosan tudtam most a peteérésem időpontját, mert pont doki nézte uh-n mikor megrepedt a tűszőm. Párommal rohantunk is haza. Most nem az időzítéssel volt a baj. Mind a ketten egészségesek vagyunk (most már). De így sem akar jönni! Lehet, hogy nem érdemlek meg ekkora boldogságot.
2012. máj. 9. 11:16
 15/22 anonim ***** válasza:
Dehogynem érdemelsz.én idáig már mindent kipróbáltam:tea,vitaminok,ovu teszt stb.A múlt hónapban már belefáradtam és abbahagytam mindent.Holnap még nem tesztelek,nem akarok csalódni ismét./a 3.babára váró/
2012. máj. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Basszus, két napja nekem is megjött és ezen a két napot full pozitív, 100%-osan pozitív a PG/53-as ovu teszt.

ekkora becsapást! Soha ilyen pozitív nem volt még. Gyorsan megcsináltam egy hagyományos LH tesztcsíkot, és az negatív lett.

ennyit arról a vacak mikroszkópos páfrányos tesztről.

Eddig védtem, dícsértem, én hülye meg ez alapján akcióztam.

Most a rendes LH tesztet fogom nézni, lehet, hogy nem fog becsapni úgy, mint ez a vacak :(

2012. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
első vagyok. nekem van oloyan Pg/ 53 as cu mikroszkópom is, de az nem ér semmit. ami viszont 2x is bevált az a Baby Baby mikroszkóp.
2012. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Még sosem hallottam róla. Az meg milyen mikroszkóp?????
2012. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"én vettem mini ovulációs mikroszkópot. ( ami megmutatta peteérés után pár nappal , hogy babát várok )"


Az hogy mutatta meg neked,hogy babád lesz?? A PG53-as mikroszkóp elvileg csak azt mutatja,hogy mikor van az embernek peteérése.

2012. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Jó is lenne ,ha lenne olyan találmány,ami már a peteérés után megmutatja,hogy lesz-e baba. Akkor nem is lenne ennyi hosszan várakozó ember!
2012. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!