Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon tanácstalan vagyok!...

Nagyon tanácstalan vagyok! Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Volt már két vetélésem. Most 3 napja késik a mensim, tegnap délután és ma reggel is csináltam tesztet, mindkettő + lett. DE!!!! 26-28 napos ciklusaim vannak a 14. napon voltam nődokinál aki megnézett hüvelyi és hasi uh is. Azt mondta félidőben amikor elvileg a pém van, hogy nincs semmi jele a pének sem annak hogy már volt, sem annak, hogy lenni akarna,valószínű hogy ebben a hónapban nem lesz. Voltam 21. napi vérvételen mennék a 3. napira de nem jön meg a mensim helyette van két + tesztem. Még annyit, hogy nem szedek semmiféle gyógyszert és elvileg cisztám sincs ami miatt esetleg álpozi lehetne a teszt. Mi van ilyenkor szerintetek??? Annyira tanácstalan vagyok! Pé nélkül hogy lehetnék terhes?? Vagy lehet, hogy nem látták és mégis volt? De ilyen nincs vagy mégis!! Kérlek segítsen valaki!!
2009. jún. 25. 21:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok én is. Minden rendben van azóta is?
2009. szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen, minden rendben van szerencsére! Már betöltöttük a 16. hetet is és úgy tünik hogy teljesen jól van meg én is.
2009. szept. 20. 13:34
 13/20 anonim ***** válasza:

Lehetett tudni, hogy a két vetélésed mitől volt?

És gratulálok a mostani babóhoz. :)

2009. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Kicsit elkéstem a válasszal. Igen, lehetett tudni, legalábbis nagyon valószínű, hogy szív alakú méh miatt volt a két vetélés. Túl nagy volt a belógó rész amit műteni is kellett mert majdnem ketté osztotta a méh üregét. Azért gondolom hogy ezért volt mert a műtét utáni terhességgel már nincs semmi gond. 30 hetesek vagyunk és minden a legnagyobb rendben.
2009. dec. 25. 22:05
 15/20 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK, ÉS SOK SIKERT ÉS BOLDOGSÁGOT NEKTEK!Nekem is két vetélésem volt, és most van egy szép 4 hós fiacskám!!!

További szép terhességet, élvezd minden pillanatát!

Az egyik válaszoló, aki olvasta nyáron a kérdésed és válaszolt is.Én is Duphastont szedtem amúgy.

2009. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó én is gratulálok a kisfiadhoz és nagyon sok boldogságot kívánok!
2009. dec. 29. 21:48
 17/20 anonim ***** válasza:
Na szia.Hogy vagy?Nem sok van már hátra ugye?
2010. jan. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm jól vagyunk! Bár így a 37.hét környékén már egy kicsit nehéz minden. Fáradok, nyögök, nem tudok aludni, de eddig annyira jól viseltem a terhességet, hogy ennyi igazán belefér. Már tényleg nem sok van hátra! Várom nagyon!
2010. febr. 6. 13:02
 19/20 anonim ***** válasza:
Én meg a legelső vagyok. Valamiért én is követem itt a dolgokat és nagyon szurkolok. Remélem olyan szülésed lesz amire szívesen emlékszel majd vissza. Nagyon jó babázást és sok boldogságot kívánok én is. (Én 3 eredménytelen terhesség után a 4. ből kislányt szültem, aki most 11 hós, szóval megértelek. üdv.)
2010. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! Csak az tudhatja milyen így gyermeket várni aki átélte. A sikertelen terhességek után minden perc ajándék amikor velünk van és amikor megszületik az szinte hihetetlen! Nagyon sok boldogságot nektek is!
2010. febr. 11. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!