Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy dolgozzam fel hogy 4 éve...

Hogy dolgozzam fel hogy 4 éve nem jön a baba? Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
Orvosnál még nem voltam oka is van hogy miért nem,meg persze nem merek.Félek nagyon attol amit mondani fog.
2012. jún. 5. 12:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Annál rosszabbat nem mondhat, mint ami most van. A felelős szülővé válásnak folyamata az is, hogy anya tűzön-vízen át megy a gyerekéért, védi, óvja. De ezt biztosan te is tudod, hisz nagyon vágysz rá. Eljött az ideje, hogy leküzd a félelmeid. Egyszerűen muszáj. ÉRTE. Hogy veletek lehessen. Ki kell vizsgáltatnod magad, tetőtől-talpig, mert az, hogy 4 éve nem jön, nagyon nem jó jel. Az is lehet, hogy egy apró hiba van a rendszerben, ami gyorsan, gördülékenyen orvosolható! Tedd meg Érte! Nagyon várja, ahogy Te is Őt!
2012. jún. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
fél év után már rohantam dokihoz lehet hormonprobléma már rég megoldodott volna 4 éveig sose vártam volna vele
2012. jún. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%
Nalunk 3evig nem jott ossze! 1ev utan kiderult h hormonproblemam van! 1ev volt mire rendbe jottem... most 17hetes terhes vagyok! Ha szeretnetek babat tenyel meg mindent erte!!! A felelem nem old meg semmit! Kitartast kivanok neked es mihamarabb menjel orvoshoz!!!
2012. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Szerintem mindenképpen vedd rá magad, és menj el dokihoz. Ez nem játék, ne húzd az időt. Mi a párommal 4 hónapja próbálkozunk, de lassan el fogok menni orvoshoz, ha nem lesz semmi.
2012. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%
Mi 6 éve várunk az első babánkra, de nekünk sem akar jönni. Én voltam dokinál, kb. a 2. évtől folyamatosan minden hónapban ott vagyok nála, de a párom nagyon félt az andrológiai vizsgálattól és ő csak 3 hónapja mert elmenni és ki is derült, hogy vele is baj van, összesen 2 hétig kellet szednie gyógyszert és meggyógyult. Tudom nagyon félelmetesek a kivizsgálások,és a azok eredményei még félelmetesebbek, de ha igazán szeretnél kisbabát akkor a félelmeidet félre kell tenni! Sok sikert kívánok neked! Ne halogasd tovább a dokit!
2012. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Elmesélem nektek a történetemet.

A párommal 7 éve vagyunk együtt!Nagyon fiatal voltam mikor összehozott minket a sors.A szüleim tiltottak tőle mivel én még fiatal voltam ő meg idősebb tőlem 5 évvel.Akkor elhatároztuk hogy ha majd lesz baba akkor nem tudnak semmit tenni ellenünk muszáj lesz nekik beletörődni ami volt.És fél éven keresztül minden egyes alkalommal amikor együtt voltunk nem védekeztünk és szép lassan ráébredtünk arra hogy az a baba nem jön..És azóta sohasem védekezünk semmilyen formában.Aztán el is múlt a téma hogy babát szeretnénk mert idő közben megoldódott minden problémánk.Most kb. egy fél éve ismét felmerült bennünk a kérdés:Mi lehet és kinél a gond?Tudjátok fiatal vagyok 20 éves de mindentől jobban vágyunk a párommal aki 25 éves egy kisbabára.Nem beszélünk róla de tudjuk hogy mindkettönk álma.Félek elmenni orvoshoz mert tudom hogy fiatal vagyok és lehet hogy csúnya véleménye lenne rólam és lehet hogy megvetne amiért fiatal korom óta nem védekezek a párommal és ha tudom hogy baj van miért nem léptem...Mit mondjak az orvosnak hogy álljak oda?Kérlek titeket ne vessetek meg engem az aki csak negatívat írna inkább ne is írjon eleget kaptam én már az élettől!!

2012. jún. 5. 12:54
 7/32 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem keményítsd meg a lelked. Az orvosnak semmi köze a korodhoz és az élethelyzetedhez! Egyedül és kizárólag az egészségi állapotodhoz van köze! Ha megengedheted magadnak, keress egy szimpatikus, emberséges magándokit, akivel tudsz őszintén beszélgetni! Fontos! Annyira örülök, amikor láttam, hogy még csak 20 éves vagy! Most még van időd kideríteni, hogy mi a baj, és sok-sok picinek adhatsz még életet, ha szembe mersz nézni a dolgokkal! Minden jót kívánok neked! (Ha budapesti vagy, meleg szívvel ajánlom a MensMentist és ott is Dr. Breyer Helgát. Csodálatos kis nő, megértő, barátságos, fiatal!)
2012. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ne te szégyenkezz, aki fiatalon akar gyereket (másoknak több oka van szégyenkezni...) Szóval gyereket akarni nem szégyen, az orvosnak meg tényleg köze nincs. Aztán szabad orvosválasztás van, tehát mehetsz máshoz, ha nem jó a doki. Igen gyakran nagyon könnyű megoldani a kérdést, de el kell kezdeni foglalkozni vele, nincs más választásod, ha gyereket akarsz. 4 év azért hosszú idő.
2012. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
76%
5- ös válaszoló vagyok. Ne foglalkozz azzal, hogy a doki mit gondol! Én 19 voltam amikor abba hagytam a fogamzásgátlót, engem is mindenki hülyének nézett,de nem szabad velük foglalkozni, ha ti szeretnétek azt a picit, akkor irány a doki. Amúgy az én kapcsolatomat is ellenezték a szüleim, mert én 16 és fél voltam a párom pedig 27, de nem érdekelt bennünket.
2012. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%

Semmi elítélendő nincsen a korodban.

Az orvosnak nem kell elmondanod a 4évet,mert már 1év sikertelen próbálkozás után kivizsgálják az embert.Ha félsz ettől simán mondd azt,hogy több mint 1éve nem jön.

Egyébként szerintem a dokik nem foglalkoznak ilyennel.Egy páciens vagy aki babát szeretne és ő segít,ha tud.

Ne várj tovább!

sok sikert!

2012. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!