Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 sikertelen (21. hét,7. h,6....

6 sikertelen (21. hét,7. h,6. h,9. h,11. h,8. ), és egy sikeresen kihordott terhesség után bevállalnátok még egy kistesót, abban a tudatban, hogy végig kell majd magatokat szúrni, és az sem biztos hogy Ő is megmarad? Feladnátok, vagy küzdenétek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 10:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Kérdező!


A genny "emberek" mindenhol ott vannak. Gondolj csak bele milyen savanyú élete lehet ha ilyen kommentekben leli örömét?


Drukkolok nektek!

2012. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

A 9-es hozzászólásról megvan a véleményem!


Az ÉLET nagy igazságosztó!


Én nem rég engedtem el a 2. kisbabámat genetikai beteg volt; az első pedig megszületett, mert az orvosok nem vették észre, hogy beteg! Szörnyű, hogy valaki ilyet tud írni! Csak ír és ír meggondolatlanul, és fogalma sincs arról, hogy nem csak a társadalom tartja el, és hogy ez mivel jár egy családnak...............!Sőt! Az ÁLLAM mellette sincs a beteg gyereket nevelő családoknak!!!! Mi a mai napig küzdünk egy egészséges babáért. A CÉLT kell nézni, nem a mindennapokat elősorban!

2012. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele kedves kérdező! Csak provokálni akar. Már jelentettem a modiknak. Az ilyen felfogás szerint senki nem vállalhatna gyereket, akinek a családjában bármilyen betegség előfordult. Ő bizonyára alapos családfakutatás után dönt majd a gyerekvállalásról, bár biztos talál majd a felmenői között legalább egy szívbeteget, így inkább gyermektelen marad, mint hogy egy tökéletlen utódot hozzon a világra.

Röhejes. Tiszta Gattaca.

2012. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem kérdeztél: Belgyógyász kezel PCOS-sel, nem nőgyógyász, csináltatott mindenféle hormon vizsgálatot (női hormon, tesztoszteron, pajzsmirigy) és cukor-inzulin terhelést is, és úgy határozta meg a kezelést. A TSH-m 1,060 mlU/L lett (A referencia szerint ennek 0,4 -4 között kell lennie, azt mondta, hogy ez több, mint rendben van nálam, szerencsére.) Te mit gondolsz? Neked mennyi volt? És a terheléses inzulinod?
2012. júl. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, neked mennyi a tsh-d?

7-es válaszoló vagyok. Nekem pont azelőtti hónapban nézték amikor terhes lettem a kislányommal és 2,5 volt. Elméletileg ez is kicsit magas a teherbeeséshez, de nekem így is sikerült.

2012. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
49%
Lehet mi egoisták(?,pff) vagyunk,de te meg egy agybeteg,érzéketlen hülye ember.Gratulálok!Még nem akarsz valamit írni?Süllyedjél még mélyebbre!
2012. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
49%
18-as. Állj le, senki nem kíváncsi rád! Aki szerint szeretni valakit minden hibája ellenére egoista dolog, az nem normális. Nem akkor lehet csak szeretni valakit, ha tökéletes, mert olyan nem létezik! Hidd el, te is beteg vagy valahol, csak nem tudsz róla, vagy nem tartod olyan fontos betegségnek! Szállj le a magas lóról, és ne oszd itt az észt!
2012. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
ne haragudj kerdezo,nem akartalak megbantani... csak azt nem ertem hogy ha tudod,hogy meghalhat a baba...az miert jo??? annyi babat meglehetne menteni vele...es raadasul TUDOD hogy beteg lesz :O
2012. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kedves kötekedő válaszoló.

Mielőtt nagyon belelovalod magad, nézz már utána miről van szó. A Leiden mutáció egy véralvadási zavar, ami a népesség 10%-ánál előfordul, magyarul minden 10. embernél. A kérdezőnek ennek egy enyhébb változata áll fenn.

2012. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Hogy lehetne megmenteni több babát? Nem értelek.


Tudod küzdök, azért küzdök, mert nem akarom hogy a kisfiam felnőtt korára egyedül maradjon mint a kisújjam. Testvérem nekem nincs, a férjem testvére már idős a családalapításhoz, nincs esély ott sem, hogy legyen legalább egy unokatestvére a fiamnak.

Kihalulnk szépen sorra mellőle, és teljesen egyedül fog maradni. Ezt nem szeretném. Neked van testvéred? Lesz kire számítanod majd 30-40 éves korodban?

Ez nem az EGO-ról szól. Messze nem.

Nem az eltartottak pénzéből kezeltetem magam nyugi, magánrendelésre kell járnom, mivel amiért a TB-t fizetem 5 perc alatt elintéznek, és min.2-3hónap a várakozási idő, mire időpontot kapok.

Igen, sajnos találkoztam olyan emberekkel is, akik azt mondták, hogy hagyjam el a férjem, mert egy genetikai hulladék, hogy csak beteg gyereket tud nekem csinálni.....tehát kaptam már tőled durvábbat is. Nem haragszom, csak nem értelek.


A másik válaszolónak üzenem: nekem 3,6 volt a TSH.

A tied tökéletes. Most az enyém 0,01, doki szerint igaz túlműködök, de ez még tökéletes a babához.

Inzulinom szutyok. A két órás cukorterheléses vizsgálat félig sikerül, az idő lejárta előtt 10 percel kihánytam az anyagot, így nem vették le a másodikat. Újra kell majd mennem. Az éhgyomri inzulinom 12,6 lett. Ez magas.

2012. júl. 9. 11:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!