Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 sikertelen (21. hét,7. h,6....

6 sikertelen (21. hét,7. h,6. h,9. h,11. h,8. ), és egy sikeresen kihordott terhesség után bevállalnátok még egy kistesót, abban a tudatban, hogy végig kell majd magatokat szúrni, és az sem biztos hogy Ő is megmarad? Feladnátok, vagy küzdenétek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 10:35
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Nagyon cuki muki vagy Huhuuuuu :):)

Vannak dolgok amikről az emberek nem tehetnek. Lehet hogy majd egyszer te is fogod látni az ultrahangon a saját gyereked csökevényesedett végtagokkal, és nem fogsz tudni tenni semmit, csak bőgni és üvölteni. És utána nagyon nagyon remélem nem fogsz több gyereket bevállalni, pont az általad leírtak szerint. Ez egy dolgot jelent. Empátiából megbuktál! Gyávaságból jeles!

Ez meg az én véleményem. Erről ennyit.

2012. júl. 9. 11:45
 22/22 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnám. Nekem Leidenem van (igaz semmi más) és egy egészséges 3,5 éves fiam. 13 hetesen anno elkezdtem vele vérezni, s önhatalmúlag leállítottam a véralvadásgátlót. Most várjuk a kistesót, s mikor mindez szóba került, annyit mondott az orvos, hogy ahhoz képest, hogy nem kaptam a szurikat, egész jól nézek ki.

Szóval kitartást és küzdjetek.

2012. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!