Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyitől lehet valaki terhes?

Ennyitől lehet valaki terhes?

Figyelt kérdés

kb 2hete voltunk együtt, és én ujjaztam meg, és a kezemre szinte lehetetlen hogy előváladék jutott, én fullra felvoltam öltözve...

Nem jött meg neki, a mellei állítása szerint nöttek, és felduzzadt a hasa. Hányás meg más jelek nem jöttek ki rajta... viszont állítása szerint lehet hogy kicsit többet eszik...


Itt mégis csak terhességről van szó vagy lehet valami más is? Tavaly maradt ki neki utoljára...


2012. júl. 10. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ha te fel voltál öltözve, és a farkad elő se került akkor terhes volna...
2012. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ugye tudod azért, hogy hogyan jöhet létre a terhesség? Az ujjad nem termel hímivarsejtet, így azzal bejuttatni sem tudod sehová.

Ha nem kerültél a hüvelye közelébe sem az ujjadon kívül más nemesebb szerveddel, akkor TŐLED biztosan nem terhes.

2012. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy ennyitől terhes legyen. Ha meg mégis terhes, akkor nem tőled :)
2012. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mitől lehet ez vele?:S csak azért is furcsa hogy ilyen terhességi jelek jönnek ki rajta :S
2012. júl. 10. 21:40
 5/16 anonim ***** válasza:

Ezek nem egyértelműen terhességi jelek, csak utalhatnak terhességre IS.


Vegyetek egy tesztet, és egyből kiderül, mi a helyzet.


Ha viszont terhes, és te tényleg annyit csináltál, amennyit leírtál, akkor nem ártana beszélnetek....

2012. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

szó sincs másik fiurol, ez 100%, nem ő mondta hogy jaj drágám nem csaltalak meg, tudom... :)


Nincs valami betegség amitől ilyen lehet vagy bármi?:S

2012. júl. 10. 21:46
 7/16 anonim ***** válasza:
De van! AZ, hogy beképzeli magának a tüneteket! Mitől lenne terhes? Az ujjadtól? Először tanuljatok egy kis biológiát...
2012. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem az ujjamtól, hanem hogy kerülhetett-e rávalami.. mert én teljesen úgy emlékszek hogy nem nyúltam be a gatyámba..
2012. júl. 10. 21:52
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
nem terhes, nőgyógy problémája van vagy beparázott h terhes és emiatt késik. Hamarosan megjön neki. Has nem duzzad fel 1-2 hetes terhesen sem! Mellek meg megduzzadnak menzesz előtt is, no para. Védekezzetek mindig és előváladékra is érdemes odafigyelni.
2012. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
elég sok ideje késik neki már :S Köszönöm szépen
2012. júl. 10. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!