Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdtük a baba-projectet de...

Elkezdtük a baba-projectet de egész hónapban 2 naponta lehetünk együtt vagy csak az ovu környékén érdemes együtt lenni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 16:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És ha besikerül a baba vagyis beágyazódik akkor utána nem bántja a sex?
2012. aug. 6. 14:10
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem fogja bántani a szex. Mert annyira védett helyen van, hogy semmi gond nem lehet, ha meg babás leszel legalábbis nálam így volt nem is kívántam. Nem is esett jól mert totál száraz voltam és hiába csináltunk bármit is fájt. De párom nagyon megértő volt és így más utat választottunk egymás kényeztetésére.

2012. aug. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
És ha vékony a méhfalam? Akkor sem lesz baja?
2012. aug. 10. 11:45
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Nem nyugi. Mert olyan kis picike és nagyon körbe lesz "párnázva. Még a medencéd is védi mindentől. Mondjuk én az eslő terhességemmel egyáltalán nem kívántam a szexet.
2012. aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!