Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hülye voltam! Nem tudom mit...

Hülye voltam! Nem tudom mit tegyek?! SOS!

Figyelt kérdés
Sziasztok. 22 vagyok és szeretkeztem egy sráccal egy egyetemi buli után megszakítással. 72 órás tabit vegyek be vagy 100% hogy ilyenkor már nem vagyok termékeny (mivel menszi előtt történt 3 nappal.) ??
2009. júl. 22. 12:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%

Szia! A biztonság kedvéért azért vedd be a tabit!Sose lehet tudni!

Legközelebb gumi legyen nálad is!Nem csak a fiúk kiváltsága!:)))

2009. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 100% csak hogy tudd kicsit sem annyi! SOHA(!!!) nem lehet tudni mikor esel teherbe. Szerintem menj a 72órás tabiért,de gyorsan!
2009. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem lenne teljesen felesleges? Hiszen a legtöbb nőnél (remélem nálam is) fél időben van peteérés. És olvasgattam eléggé sokat erről és peteéréskor a megszakítással is kevés az esély. Nem tudom mit tegyek vagy kinek / minek higyjek komolyan...
2009. júl. 22. 12:59
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy kevés az esély mensi előtt 3 nappal, de az ördög nem alszik, ha orgazmusod is volt, előfordulhat egy spontán peteérés is! Szerintem a biztonság kedvéért vedd be a tabit, nem lesz bajod tőle!
2009. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

A 100%-os védekezés az, ha nem szexelsz.

Ismerek olyan kétgyermekes anyukát, aki nem akart még babát, ezért gyógyszert szedett, viszont terhes lett. Egye fene, megtartották a babát. Majd kistesót nem akarván, megint gyógyszert szedett, és megint terhes lett:)))

Ezek után én a helyedben (ha nem akarsz gyereket) ROHANNÉK a gyógyszertárba - akár feleslegesen is!

2009. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%
szerintem felesleges gyógyszerért rohanni...
2009. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Menszesz előtt voltam így eleve kevés az esély. Plusz megszakítás. Maximum előváladékról beszélhetünk ami nem biztos hogy tartalmaz megtermékenyítése képes spermiumot. Ezeket összevetve az orvos sem írná fel ha van egy kis esze. Miért zavarjam össze teljesen a szervezetem azzal a hormonbombával?
2009. júl. 22. 13:08
 8/26 A kérdező kommentje:
72 órás tablettának akkor lenne helye ha belémélvezett volna. De ha tévedek írjatok nyugodtan, kiváncsi vagyok a véleményekre, tanácsokra, esetleg tapasztalatokra!!!
2009. júl. 22. 13:09
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérsz tanácsot, ha te eldöntötted már, hogy nem csinálsz semmit? Én azért nem lennék ilyen nyugodt, főleg, ha nem akarok terhes lenni! De te tudod! Az előváladéktól is lehetséges a teherbeesés!
2009. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Még nem döntöttem el de mindegy. Csak leírtam az én saját véleményem...
2009. júl. 22. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!