Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális hozzáállás ez az...

Normális hozzáállás ez az orvostól?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy volt egy méhenkívüli terhességem és megműtöttek vele de nem vették ki a petevezetőmet, tehát meg van mind a kettő:)

Persze volt egy nagy cisztám is azon az oldali petefészekben ahol a terhesség megtapadt és műtét során kiszúrta a doki.

Nos voltam kb egy hónapja vizsgálaton és sajnos újra visszajött a ciszta és a doki azt mondta hogy meg kell műteni megint mert addig nem csinálhat semmi más vizsgálatot ameddig az ott van:(

Mert én kértem volna egy hormon vizsgálatot de elutasította.

De ha belegondolok kétszer teherbeestem már ciszta mellett ( első korai vetélés volt a második meg méhenkívüli ) Nem értem hogy addig miért nem lehet mást csinálni ha van cisztám?

Volt már valaki hasonló helyzetben?


2012. okt. 25. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a ciszta hormont termel. Ezért is fordulhat elő az, hogy + a teszt, holott nem áll fenn terhesség. Ha így vizsgál hormont, akkor a ciszta miatt fals eredményt kapsz.
2012. okt. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem csinál hormon vizsgálatot,mert a ciszta befolyásolhatja az eredményt! Hallgass a dokira neki ez a szakmája!
2012. okt. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok:) Nem nagyon szeretném hogy megint műtsönek:( De előfordulhat hogy igy is sikerül teherbe esnem? Vagy mindenképpen ki kell venni onnan?
2012. okt. 25. 09:34
 4/9 Jégtánc ***** válasza:
Első fiammal és most a lányommal is cisztás voltam,és terhes:)
2012. okt. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De jó:) akkor talán nekem is lehet rá esély ismét:)

És neked mondott valamit a dokid mikor látta hogy van cisztád?

2012. okt. 25. 09:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély,hogy teherbe esel így is,de leírom neked sógornőm történetét! Rendszeresen járt nőgyógyászhoz,ciszát diagnosztizálak nála! Nem foglalkozott vele! Majd tavaly kórházba kellett vinni annyira görcsölt! 15cm es cisztává nőtt az a kis pici,megműtötték,de soha többet nem lehet gyereke! Fél évig kemora járt,mert rossz indulatu volt a ciszta. Gondold át és mérlegeld megéri e kockáztatni!?
2012. okt. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Atya ég!!! Nagyon sajnálom:((( Bizony mikor ilyet hallok teljesen beparázok. De azért köszi hogy leírtad. Nem is gondoltam volna hogy ilyen is lehet egy fránya ciszta.
2012. okt. 25. 09:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem meg ilyeszteni akartalak! Viszont bármi meg eshet! A cisztált általában nem műtik,tehát okkal mondta az orvosod,hogy meg kell műteni! Persze a te döntésed!
2012. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jégtánc ***** válasza:
Mondta hogy ott van,nem műtötték ,elmúlt magától
2012. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!