Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ötlet? Várom a tapasztalatokat.

Ötlet? Várom a tapasztalatokat.

Figyelt kérdés
Kettő napja késik a mensim,5-6 napja nagyon kevés mini barna pöttyök. A hőm két hete 36,6 és 37,1 között mozog. Ma este pedig tejfehér folyás. Nem viszket, nem szúr. A hasam alja egy picit érezteti, hogy van. A mellbimbóim érzékenyek. Merjek tesztelni? Vagy csak meg fog jönni?
2009. aug. 17. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:

holnap reggel tesztelj.

Sztem ha már 5 napja késik, akkor a teszt kimutatja ha van bébi :)

Így találgatni sokkal rosszabb sztem!

Hajrá, drukkolok! :)

2009. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tesztelj
2009. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok...

személyes tapasztalat h nekem is késett (a fogigátló abbahagyása miatt) és teszteltem, de negatív lett :(...viszont legalább tudom h nem élem bele magam feleslegesen :(

2009. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Holnap veszek tesztet. Nem szedek gyógyszert három éve. De csak idén kezdtünk el próbálkozni. Eddig tudatosan védekeztünk :-)
2009. aug. 17. 21:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Kettő napos késés mellett nekem már pozitív volt a teszt. Mondjuk nekem svájci óra-pontossággal jött meg mindig 28 napra...
2009. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem másfél hét késés után barna pötty, aztán barna folyás, végül erős sötét vérzés...:(

de tényleg lehet baba, ebben az időben még nem lehet száz százalékosan megkülönböztetni a megjön és a terhes lettem jeleket...

tesztelhetsz egyet, de ne keseredj el, ha negatív, egészen addig amíg meg nem jön az esély ott van, sőt gondolom hallottál már olyat is, akinek megjött mégis babája volt.

ha holnap negatív a teszt, akkor várj a hét végéig, és ha nem jön meg akkor teszt ismét

sok szerencsét, drukkolok:D:D

2009. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Teszteltél?Drukkolók:))

2009. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kellett. Sajnálom, de megint nem sikerült. .............:-(
2009. aug. 23. 10:39
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom a dolgot, de kitartás és soha ne add fel!
2009. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!