Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti vállalnátok gyereket így?

Ti vállalnátok gyereket így?

Figyelt kérdés
A párom már nagyon szeretne, minden meg van hozzá (anyagiak, munka, lakás stimmel). Én viszont még nem vagyok biztos abban, hogy kész vagyok rá. Ez nem azt jelenti, hogy nem akarok, csak nem tudom magam elképzelni anyukaként, meg kissé ijesztő, hogy egy életen át felelősséggel tartozok majd azért a gyerekért. Egy csomó dolog van a fejemben, ami zavar, pl. elhízás, punnyadt test, nem mehetek többé extra szervezés nélkül sehova, rengeteg lemondással jár stb.

2013. febr. 4. 19:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Még 28 évesen is ráérsz. Várd ki, amíg Te fogsz vágyni a gyermeknevelésre!
2013. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Sokan mondták, hogy arra van az a kilenc hónap, hogy megszokjam és megszeressem a gondolatot. És ha megszületik semmi nem fog már számítani. Tényleg így van?
2013. febr. 4. 19:45
 13/32 anonim ***** válasza:
40%

De hát miről beszélsz, hogy átmenetileg nem lesz vékony egy nő?

A gyerekkel csak a hasad körmérete változik, a lábad, feneked, egyebed vastagsága nem.

2013. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
De nagyon sokan elhíznak (+15-20 kiló) és van aki végleg úgy is marad, nem tud lefogyni. Sok ilyet ismerek.
2013. febr. 4. 19:49
 15/32 anonim ***** válasza:
szerintem a kettőnek egyszerre kell érvényesülnie. azért kell, h eleve vágyj babára, ne riasszon a gondolat (még így is nagyon le fog sokkolni, amikor megtudod, h megfogant), aztán az anyai érzések, a felkészülés az elszánás a nehéz időszakokra pedig szép lassan megszületik benned a babával együtt. azért ez senkinél sem zökkenőmentes, hidd el. minden nő tart pl attól, h milyen érzés szülni. akkor is, ha a világon mindennél jobban akarta a babáját. ezeket rendezi el szépen az anyatermészet azzal a 9 hónappal, mert az utolsó pár hét pl már annyira nehézkes a hatalmas pocakkal, h a kismamában megfogalmazódik: "mindegy milyen lesz a szülés, csak legyen már végre kint a baba"
2013. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Hát, lehet hogy most már csak el kellene szánnom magam és sodródni az árral....
2013. febr. 4. 19:54
 17/32 anonim ***** válasza:
69%

Az elhízásnak nem a gyerekvállalás az oka!

Figyelni kell rá, hogy csak azért, mert terhesek vagyunk, nem kell annyit enni, hogy hízásnak induljunk.

2013. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
Aki nem tud lefogyni, és nem időhiány az oka, az nem is próbálta. Az sosem ment el futni, úszni, amellett, hogy szigorított volna az étrendjén.
2013. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Elképzelhető....
2013. febr. 4. 19:58
 20/32 A kérdező kommentje:
De a test is megváltozik, a hormonok, ez is lehet az oka a nehezebb fogyásnak, nem?
2013. febr. 4. 19:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!