Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti vállalnátok gyereket így?

Ti vállalnátok gyereket így?

Figyelt kérdés
A párom már nagyon szeretne, minden meg van hozzá (anyagiak, munka, lakás stimmel). Én viszont még nem vagyok biztos abban, hogy kész vagyok rá. Ez nem azt jelenti, hogy nem akarok, csak nem tudom magam elképzelni anyukaként, meg kissé ijesztő, hogy egy életen át felelősséggel tartozok majd azért a gyerekért. Egy csomó dolog van a fejemben, ami zavar, pl. elhízás, punnyadt test, nem mehetek többé extra szervezés nélkül sehova, rengeteg lemondással jár stb.

2013. febr. 4. 19:12
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Szerintem is akkor vállalj, amikor úgy érzed, hogy nagyon szeretnél!

Én a 6. babámat várom, és sokkal csinosabb vagyok, mint lány koromban (pedig akkor sem voltam dagi, csak kb. 5 kg plusz volt rajtam). És nem érzem magam börtönben, számomra a gyerekek sokkal több örömöt adnak, mint amennyi áldozatot hozok értük. De erre valószínűleg meg kell érni!

2013. febr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Hát, még addig lehet, hogy beérik a fejem lágya, nem holnap állunk neki :)
2013. febr. 5. 20:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!