Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A véleményeteket szeretném...

A véleményeteket szeretném kérni, teherbe estem?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjönnie, de tudtam, hogy nem fog, mert előtte már fájni szoktak a melleim. peteérés napján voltunk együtt. azóta 12 nap telt el. a 7. napon este felé görcsölni kezdett a hasam és hányingerem lett, émelyegtem, alig tudtam enni. reggel még mindig rosszul voltam. azóta vagy farkaséhes vagyok, vagy állandóan émelygek. Azóta fehér folyásom van. és eléggé fáradt vagyok. még sose aludtam ilyen jól mint mostanában. Mit gondoltok? Összejött?

2013. febr. 5. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Veszel tesztet és kiderül!!!
2013. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
jövőhéten veszek tesztet,mert akkor van a párom szülinapja és megszeretném lepni.
2013. febr. 5. 20:56
 3/16 anonim ***** válasza:
Csak nehogy Te lepődj meg! :)
2013. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Szandy89 ***** válasza:
én nem bírnám ki!tesztelnék a héten!!!! attól még meglepheted a születésnapján!!!
2013. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ha csütörtök reggel tesztelek (tehát 2 hetes terhesen) kimutatja egy 25ös érzékenységű teszt?
2013. febr. 5. 21:38
 6/16 anonim ***** válasza:
kedves kérdező!nekem holnap (nem) kellene megjönnie.és sem veszek még most tesztet a sorozatos csalódások miatt.nem akarlak áltatni,de szerintem lehet baba a dologban!dukkolok neked nagyon!!!! :)
2013. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is szorítok érted! én kétszer csalódtam már, remélem most harmadszor sikerül! ha teszteltél, ír mindenképp! :)
2013. febr. 5. 22:14
 8/16 anonim ***** válasza:
írok.minden képp!én minimum 10 napot fogok várni a teszttel,mert bizony volt már hogy annyit késett.sajnos én egy éve tesztelek minden hónapban negatívat :( de úgy bízok benne hogy most össze jött.légyszi írd meg te is ha teszteltél :)
2013. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.én is írtam ki egy kérdést.elolvasnád?kíváncsi lennék a véleményedre.a kérdés így szól: "lehet-e terhességről szó? a többi lent:"
2013. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2013. febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!