Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A véleményeteket szeretném...

A véleményeteket szeretném kérni, teherbe estem?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjönnie, de tudtam, hogy nem fog, mert előtte már fájni szoktak a melleim. peteérés napján voltunk együtt. azóta 12 nap telt el. a 7. napon este felé görcsölni kezdett a hasam és hányingerem lett, émelyegtem, alig tudtam enni. reggel még mindig rosszul voltam. azóta vagy farkaséhes vagyok, vagy állandóan émelygek. Azóta fehér folyásom van. és eléggé fáradt vagyok. még sose aludtam ilyen jól mint mostanában. Mit gondoltok? Összejött?

2013. febr. 5. 20:51
1 2
 11/16 frászkarikaborsó ***** válasza:
a peteérés utáni 14. napon tesztelnék, azaz holnapután. Mindenképp előbb tesztelnék, mert a jó hír mindig is jó hír lesz, viszont ha negatív, akkor ne a párod szülinapját tegye tönkre a rossz hír...
2013. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod :) csütörtökön akarok tesztelni x-epillel. (25ös érzékenységű) szóval akkor már ha az vagyok tuti kimutatja? :)
2013. febr. 5. 22:58
 13/16 Czinkapanna ***** válasza:
Ha ilyen fáradékony vagy igen valószínű h sikerült és ez jó ötlet h megleped a párod de előbb tezstelj és ha 2csík akkor ha haza jön add oda neki és örülj ha nem ne legyél letörve majd legközelebb:))))Én azért szorítok neked:)
2013. febr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, péntek reggel csinálom meg, utána mindenképp írok :)
2013. febr. 6. 12:57
 15/16 A kérdező kommentje:
előző napokba alig tudtam enni,most meg farkaséhes vagyok :)
2013. febr. 6. 12:58
 16/16 anonim ***** válasza:
kedves kérdező.mi lett az eredmény?
2013. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!