Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt-t kaptam, de...

Clostilbegyt-t kaptam, de szerintetek mire? Többi lent.

Figyelt kérdés

Peteérésem van, a havim rendszeres. Januárban megtermékenyültem, de el is ment az első menzivel, februárban (feltételezem) emiatt volt gyenge menzi, pecsételéssel, barnázással. Kistesót szeretnénk, 17 hónapja szültem és szoptatok.

Szerintetek elkezdjem szedni?

Egyetlen normális doki a környéken, most voltam nála először, a peteérést én érzem, nem ő tapasztalta ki... a nyálkahártyám az előbb leírtak miatt 4 és 1/2 mm-es volt menzi után kb. 1 héttel.



2013. márc. 8. 12:51
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Idetévedtem, hát leírom mi volt a baj.

Pajzsmirigy alulműködésem lett.

Összejött a tesó, 7 hete szültem.

2014. okt. 4. 23:21
 22/24 anonim ***** válasza:

örülök, h írtál. ugyanez a helyzet nálunk is. 17 hós baba, kistesót szeretnénk szoptatás mellett. volt vmi jele a pajzsmirigy problémádnak?

gratulálok a babához!

2015. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, én bevallom, nem értem, miért kaptad a gyógyszert. 17 hónapja szültél, még szoptatsz, teljesen természetes lenne, ha esetleg még nem állt volna helyre tökéletesen a hormonegyensúly a szervezetedben.


Én is sokáig szoptattam a kisfiamat, elmúlt már két éves, amikor elválasztottam, mert nem jött a baba. De folytatni a szoptatást, és a szoptatás esetleges hormonális hatásainak ellensúlyozására hormonokat szedni szerintem nem a legjobb megoldás. Nagyon sokan gond nélkül teherbe esnek szoptatás mellett és folytatják, a baba mégis nagyon szépen fejlődik, de vannak, akiknek csak akkor sikerül, amikor abbahagyják.


Viszont ha a magas prolaktin okoz gondot, akkor csak a peteérés serkentő tényleg nem lenne elég, még ha ezt az utat is választanád, kell progeszteron is mellé.

2015. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
szívből gratulálok a babához, most néztem csak a kiírás dátumát.A válaszomat természetesen hagyd figyelmen kívül, utolsó voltam.
2015. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!