Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciki babaruhát venni ha még...

Ciki babaruhát venni ha még nem is vagyok terhes?

Figyelt kérdés
20/L
2013. márc. 10. 21:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én is a babonások táborát erősítem. Nem mernék, pedig látom ám én is, hogy milyen cuki egyik-másik:). De amíg nincs addig nem...

Persze, ha már megvetted emiatt ne érezd rosszul magad, de hasonlóan az előttem válaszolóhoz én is azt mondom, hogy mire babó lesz úgysem használod majd:)

2013. márc. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%

Honnan veszitek, h a kérdező babára vágyik, babát tervez és a kis ruhákat, rágókát már neki veszi?

Magának nem veheti meg? Csak úgy, mert aranyos, mert jó hozzáérni, és jó álmodozni. Nálunk pl. senki nem dohányzik, mégis van pár hamutálunk. Na és?

2013. márc. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.

Igazad van utolsó, ha még nem is akar babót, csak szimplán aranyosnak találja az ici-pici ruhákat, akkor mért ne?

2013. márc. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen ciki ,furcsa,az emberek töbsége nem vesz kisruhákat ha nincs gyereke,bár milyen aranyos is az a ruha.
2013. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fura :) Nekem is gyűlik,pedig még sajnos nem jött össze :( de ahogy meglátok valami gyönyörűt,megveszem "Neki" :) majd lesz benne picur
2013. márc. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Ha nincs kutyám (nem lehet), akkor fura vagyok, ha... veszek egy kutyatálkát?"


Ööö, igen.

2013. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ami a babonát illeti, az első trimeszterben én is óvatos votam,még a híreszteléssel is. Utána egy ideig nem nagyon vettem még semmit, de ennek inkább praktikus oka volt: nem tudtuk, h kisfiú-e vagy kislány. Mióta biztos a neme, azóta én is nézegetek neki babaholmikat és annak is nagyon örülök, ha ilyesmit kapok. de azért nem viszem túlzásba a gyűjtögetést, nincs még berendezett babaszoba, csak pár dolog, ami megtetszett és tudom, h mindenképp kelleni fog majd.
2013. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
27%
Megkímélnéd magad pár esetleges sírógörcstől, ha nem vennél ilyeneket. Szerinted milyen érzés lesz ránézni, ha neadjisten elvetélsz, vagy ha nem is lehet gyereked?
2013. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!