Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet ezt hónapról-hónapr...

Hogy lehet ezt hónapról-hónapra elviselni?

Figyelt kérdés
Megjött...persze, nem vártam, sőt, még a "klasszikus" menses tünetek sem voltak, másképp volt az egész ciklus, és annyira bíztam benne...és megjött.Ki hogyan dolgozta/dolgozza fel ezeket a dolgokat?Mire gondoltok?Tudom pozitívan kell hozzáállni, hogy a következő hónap lesz a nyerő...de én borzasztóan félek. Mennyi idő után menjünk orvoshoz?Ti hány hónapig próbálkoztatok, mire jött a baba?Elmondanátok?Borzasztóan érzem magam:-(
2013. ápr. 16. 18:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekünk a 7. hónapban jött össze. Előtte voltunk dokinál, ő azt mondta nincs gond próbálkozzunk. Talán kellett ez a megnyugtatás, mert az első 1-2 hónap után már megijedtem és csak bevonzottam. Lehet neked is segít ha azt mondják nyugi :)
2013. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
mi lassan 2eve nem jutunk semmire, pedig mar dokinal is voltunk... tisztara ki vagyok... lassan elfogy minden remenyem...
2013. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 adriennjeni ***** válasza:
Mi 3 évig probálkoztunk, mire kiderült a párommal vannak gondok, most csütörtökön 15 hetes terhes leszek és kész csoda, hogy sikerült természetesen. ne add fel!!!
2013. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ha egy évig nem sikerül menjetek orvoshoz. Ha rendszertelen a ciklusod mehetsz elöbb is hormon vizsgálatokra. Nehéz dolog, de nem szabad se föl adni se kétségbeesni. Én nem tudok még pozitívumról beszámolni de én már nem figyelgetem a nem vártat mert sajnos tudom hogy úgyis jön, de majd eljön az én időm is, talán hamarosan.
2013. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, sikerülni fog. Mi az első babára 3 évet, a másodikra majdnem másfelet vártunk.
2013. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem úgy kell hozzáállni, hogy na majd a következő hónapban sikerül. Legalábbis szerintem. Úgy kell hozzáállni, hogy na lehet, hogy sikerül és lehet, hogy nem. Nekem így sikerült kétszer is az első próbálkozós hónapunk. Persze ehhez biztos jó adottságok és szerencse is kellett. Egy év sikertelenség után szokták javasolni egyébként, hogy vizsgáltassuk ki magunkat.
2013. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel!Szerintem az a legjobb,ha nem görcsölsz rá.Amolyan "ha akar jön" alapon állj hozzá.
2013. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
10. hónapja próbálkozunk. Nemsokára megyek a 21. napi vérvételre. Én minden hónapban összetörök, mikor megjön. Nekem már mondhatja mindenki, h pozitív hozzáállás, nem rágörcsölés, nem folyton rágondolás és társai, kipróbáltam, nem jött be.
2013. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
nekem első baba 6. hónapra jött össze, a második várat magára. Nekem is feszülten telnek a hónapok, de próbálom gondolataimat elterelni ami nagyon nehéz de muszály. Vizsgáltasd ki magad orvossal ha minden ok akkor nincs okod aggodalomra, előbb utóbb jönni fog.
2013. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Az első baba: 2 év, méhen kívüli terhesség.

6 hónap kényszerpihenőre ítéltek minket. Pont év elejétől kezdtem, júniustól próbálkoztunk, július végén összejött a gyerkőc.

Most, november óta próbálkozunk... semmi. Ma nekem is megjött, négy nap késés után.

Keserű vigasz, de megmaradt egy ezer forintos terhességi tesztem és egy 3000 Ft-os ovulációs tesztem. Még egyszer nem akarok éveket várni, és kezdetnek megyek labort nézetni, hogy most mi romlott el.

Legjobban a "ne görcsölj rá" tanácsokat utálom, mert legtöbbször olyanok mondják, akiknek második nem védekezős aktusból megfogant a baba.

Mióta próbálkoztok?

2013. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!