Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet ezt hónapról-hónapr...

Hogy lehet ezt hónapról-hónapra elviselni?

Figyelt kérdés
Megjött...persze, nem vártam, sőt, még a "klasszikus" menses tünetek sem voltak, másképp volt az egész ciklus, és annyira bíztam benne...és megjött.Ki hogyan dolgozta/dolgozza fel ezeket a dolgokat?Mire gondoltok?Tudom pozitívan kell hozzáállni, hogy a következő hónap lesz a nyerő...de én borzasztóan félek. Mennyi idő után menjünk orvoshoz?Ti hány hónapig próbálkoztatok, mire jött a baba?Elmondanátok?Borzasztóan érzem magam:-(
2013. ápr. 16. 18:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező, hogy offoltam, privátban kellett volna. Sajnálom!

De a kérdéseimre válaszolj majd:)

2013. ápr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Sok évet vártunk a babára, egy rémálom volt. Tudom, hogy utálatos válasz, de sajnos igaz: ne görcsölj rá. Ám nekem van rá receptem, ami maximálisan bevált. Vegyél elő valami hobbit, ami nagyon érdekel, vagy amiért gyerekkorodban oda voltál, magyarán amiért lelkesedni tudsz. Próbáld meg magadat profi szintre fejleszteni benne, keress ezzel foglalkozó közösségeket, foglalkozz vele napi szinten. Próbálj meg elismeréseket begyűjteni, amire büszke lehetsz. Ha már többet forog az agyad a hobbid körül, mint azon, hogy teherbe ess, akkor nyert ügyed van!
2013. ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 adriennjeni ***** válasza:
Én is utáltam, ha azt mondták, hogy ne görcsöljek rá annyira, meg ne akarjam annyira. Hát hogyne akarnám már, ha ez az álmom.... Borzasztó érzés, de ha elmész dokihoz vége a bizonytalanságnak, és ha találnak is valami problémát, legalább tudod merre indulj.
2013. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
rm is furán néztek, amikor azt kívántam, bárcsak találna valamit a doki a kivizsgálás során, mert azt lehet kezelni legalább. De azzal mit lehet kezdeni, ha azt mondják, "nem látunk semmit, fogalmunk sincs, miért nem sikerül, legyenk türelemmel"?
2013. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!