Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki nem várja május 1....

Ki az aki nem várja május 1. -e körül? Mikor voltatok és terveztek együtt lenni? Praktikák? Vitaminok, teák? Akartok együtt izgulni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 12:55
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
Na valaki valami tünet?
2013. ápr. 24. 11:10
 22/53 anonim ***** válasza:
Én 3-ra nem várom,de nem érzek semmit. De szerintem még nagyon-nagyon korai lenne.
2013. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
Én 29.-re nem várom. Múlt héten hétfőn, szerdán és vasárnap voltunk együtt, a héten még nem jött össze, sztem ma este már akcióba lépünk. Én Elevitet szedek hellyel-közzel, ha éppen eszembe jut, teát nem iszom (ez okból legalábbis). nekem annyi praktikám van, hogy figyelek az avolációmra, és akkor nem unatkozunk :))
2013. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:

a 15-ös vagyok

Én megvárom az elsejét ha bírom :D

Kb. két napja szörnyen puffadok, más tünet nincs.

2013. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

7. vagyok.

Tünet.... Tegnap voltam a 7. napon és este úgy 1 órán keresztül éles szurkálások voltak a méhemnél. Nem beképzeltem, mert elég egyértelműen éreztem. Amikor elkezdett szúrni, akkor úgy egy percen keresztül szurkálgatott, aztán abbahagyta, aztán kicsit később újból... Ez kb. egy órán át így ment.

Ma reggel elkezdett fájogatni a hasam alja, olyan mensisen... Viszont nekem olyan elő szokott fordulni, hogy a mensi előtt egy héttel elkezdek vérezgetni, ilyen pecsételősen (ezért kezdtem el szedni a premenst), úgyhogy nem élem bele magam...

Amúgy is mindig kétkedve fogtam amikor írták hogy érezték a beágyazódást, szóval ... hát majd kiderül pár nap múlva. Szerintem vasárnap reggel csinálok egy tesztet! :) Van itthon 10-es tesztem, megpróbálom, hátha mutat valamit. Akkor már a 10. napon leszek! :)

Persze ha addig nem kezdek el vérezgetni.... :(

Nálatok mi újság??

2013. ápr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:

15&24


Nálam mára (3-4 nap után) a puffadás görcsölgetés elmúlt nagyjából. Úgy gondolom hogy viszonylag korai peteérésem lehetett, szóval nagyon remélem hogy a beágyazódást éreztem...

A mellem napról-napra érzékenyebb, de lehet ezt csak beképzelem. Illetve folyton álmos vagyok, de én amúgy is folyton, krónikusan álmos szoktam lenni, tehát ez megint nem jelent semmit...

Már nem vagyok biztos benne hogy megvárom az elsejét, lehet vasárnap tesztelek egyet. Az már a "legrosszabb" esetben (naptár szerinti ovuval) is a 11. dpo...

2013. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:

7. vagyok

Hát valószínű, hogy nekem ez a hónap is ennyi volt. Pár perce halvány rózsaszínes folyásom volt. Szerintem kezdődik újból a mensi előtti pecsételgetés.... :((

2013. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
Vagy éppen csak a beágyazódás miatt van a rózsaszínes folyás.
2013. ápr. 26. 15:14
 29/53 anonim ***** válasza:

(15-ös)

Kérdező te hogy vagy? Mikor tesztelsz?

2013. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy már párszor hittem azt, hogy beágyazódás miatt van és mindig csalódás volt a vége... már nem merek bízni benne!

De bárcsak igazad lenne! :)

Tényleg, Te hogy vagy??? :)

2013. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!