Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki nem várja május 1....

Ki az aki nem várja május 1. -e körül? Mikor voltatok és terveztek együtt lenni? Praktikák? Vitaminok, teák? Akartok együtt izgulni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 12:55
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

A mensi görcs jó jel! :) Még nincs miért leírnod ezt a hónapot!!! Tessék bízni benne!!! Most összejött és kész!


Egyébként nekem is segített a premens már valamennyit, mert előtte egy héttel korábban már vérezgettem. Én 2-ára nem vártam volna... Hát majd kíváncsi leszek...

Nekem is a gyógyszer borított fel mindent szerintem...

Nekem nagyon fájnak a melleim, de nálam ez már állandó állapottá vált mióta nem szedem a fogamzásgátlót, a peteérés után elkezd fájni (de nagyon, mintha terhes lennék) és a mensiig tart.

Negyedik gyerkőc!! Az igen!!! :)) De jó Nektek!!! :))

2013. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
Kérdező, Te hogy állsz??? Teszteltél azóta???
2013. ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy igazad van. Hát majd meg látom. Köszi a biztatást.
2013. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
Igen, én ma reggel teszteltem. Mintha látnék rajta valamit,de lehet csak száradási csík. Majd pár nap és kiderül...
2013. ápr. 29. 14:42
 45/53 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Na megindult a pecsételés. Most 3 nappal később mint szokott. Tehát ez a hónap valóban el úszott.

Soha többen nem szedek fogamzás gátlót!!!!!!!!!

2013. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
7.vagyok. Sajnalom! De neked még mindig van remény! Én mar rendesen vérzek! Tök jo,mert ebben a honapban 25 napra jött meg... Hat ha ujra kezdhetném,én sem szednék be egy szemet sem!!! :((
2013. ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:

Én ma amúgy 3 tesztet csináltam. Kövezzetek meg, nézzetek hülyének...

Reggel csak azért csináltam kettőt, mert az elsőn nem akart elindulni a rózsaszín. Mire belemártottam a pisibe a másik tesztet elindult az elsőn is. Szóval a két reggeli teszten valami mintha látszódna nagyon halványan, de azon amit délután csináltam semmi sem látszódik. Tehát arra tudok gondolni, hogy esetleg reggel erősebb volt a HCG vagy arra, hogy nincs is semmi csak szíradási csík volt reggel. Holnap reggel kiderül, de már nagyon várom :-)

2013. ápr. 29. 22:47
 48/53 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Azt szokták mondani a halvány pozitív is pozitív :D

Az első nekem is olyan halvány volt, hogy rajtam kívül senki se látta... A második kicsit erősödött.

Holnap lenne a nemvárt napja, akkor csinálok még egyet reggel, remélem már szép erős 2. csík lesz :)


Szurkolok neked nagyon!

2013. ápr. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Mi újság kedves Kérdező? Teszteltél??
2013. ápr. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Kérdező legalább neked sikerült? Meg csináltad a tesztet?

7-es most már csak abban reménykedek,hogy meg jön akkor 3-án mert 9.ére van időpontom orvoshoz.Addigra pont el is múlik. De most ebben a hónapban el kezdem inni a cickafark teát meg a palást füvet is a kellő időben. Már semmit nem veszíthetek alapon.

2013. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!