Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki nem várja május 1....

Ki az aki nem várja május 1. -e körül? Mikor voltatok és terveztek együtt lenni? Praktikák? Vitaminok, teák? Akartok együtt izgulni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 12:55
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
Én ma csináltam egy tesztet, full totál nega, tehát én kicsit feladtam ezt a hónapot. Igaz ez még csak a 8-9. dpo, de mindkét terhességemet eddig kb. ilyenkor már kimutatta bármelyik teszt.
2013. ápr. 26. 22:30
 32/53 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Én is csináltam reggel egy tesztet kíváncsiságból, nekem is negatív lett. Azóta nem volt rózsaszínes, véres folyásom, de attól tartok hogy később majd lesz... Minden esetre van itthon jó pár 10-es tesztetm, szerintem holnap reggel is csinálok egyet!

Te se add fel teljesen, szerintem nagyon korán teszteltünk!!!!

Én nem is a negatív teszt miatt vagyok elkeseredve, mert az még lehet pozitív, inkább a rózsaszínes folyás miatt.... :(

2013. ápr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:

Csináltam egy tesztet ma reggel...

és tudom hogy még pofára eshetek...


de pozitív :))))


Nagyon halvány még (28 napos ciklusból 25. nap), de látszik, 3 percen belül kijött.

2013. ápr. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
De jó!!! Szivböl gratulalok!!! Én ma vagyok a 9.dpon és ma reggel negativ lett a teszt. A melleim egyre kevésbé fájnak,szerintem nekem ismét nem jött össze. Viszont a következő hónapban kezdem a clostit,talán azzal sikerül! Vigyazz magatokra nagyon! :)
2013. ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:

Köszönöm :) remélem minden rendben lesz, még nagyon korán vagyunk...


Sok sikert Nektek is! A május egy tuti hónap :)

2013. ápr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
Sziasztok. 2-es vagyok 3-ra nem várom de semmit nem is érzek. Szedem a premens tabit annyit egyenlőre el értem,hogy nincs pecsételés máskor ilyenkorra már meg jelenik. Néha fájdogál a hasam alja és meg növekedett a váladék de persze ez bármira utalhat még.
2013. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

7.es vagyok.

Én is szedem a premenst és ez az első hónapom hogy nincs pecsételő vérzésem. Azóta az egy rózsaszínes folyás óta nem volt semmi. Ma reggel teszteltem, nagyon nagyon enyhe pozitívat. Nem is merem rámondani hogy pozitív volt, mert nem volt egyértelmű. Nem időn túli volt, viszont annyira haloványka...

Ma vagyok a 11. napon!

A melleim fájnak és puffadok! Holnap reggel újból teszt! :)

Ti hogy vagytok???

2013. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Szerintem ez a hónap nálam megint el úszik. 9-én megyek nő dokihoz majd mond valamit,hogy mi van. Én már most el vagyok keseredve.
2013. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:

7. vagyok.

Miből gondolod hogy nem sikerült?

Egyébként egy cipőben járunk. Nekem is pecsételgetésem van, nekem is premenst "írt" elő a doki, nálunk is második baba lenne és kb. fél éve próbálkozunk sikertelenül!

Amúgy sajnos vérezgetek ismét... Ez a hónap is kapufa szerintem! :(( Pedig már úgy bíztam benne... :(((

2013. ápr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nem tudom csak úgy érzem. Fájdogál a hasam alja tudod az a mindjárt megjön érzés szerűen. Nekem annyit segített a premens,hogy most MÉG nincs vérezgetés ( ezt gyorsan le is kopogtam) pedig ilyenkor már szokott lenni. De semmi egyebet nem érzek pl: mell feszülést vagy más dolgokat amiket itt le írtak mások. Bár nekem csak az első gyerekemnél volt hányingerem a másik 2-nél semmi csak pusztán nem jött meg és ennyi. Nekünk a 4. lenne ha össze jönne és ez az 5. hónap. 7 évi fogazásgátló szedése után. Mondjuk menzesz előtt sosem szoktam érezni a hasam de ezt most szerintem a premens okozza.
2013. ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!