Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki dohányzott terhesség...

Ki az aki dohányzott terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nem lett baja a babának??
2009. szept. 24. 19:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

Azért ne hogy már az legyen a vége hogy még jót is tesz a cigi a babának.

Nem értek egyet a terhesség alatti dohányzással. Én is dohányoztam de mikor terveztük a babát már 1 évvel azelőtt leraktam a cigit. Ne az én hibámból legyen már beteg az a pici. Szegény még védekezni sem tud az anyaméhben az őt ért káros anyagok ellen. Így is elég szenny jut a szervezetünkbe hát legalább mi anyák figyeljünk oda jobban.

2009. szept. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk apukám cigizett és anyukám "csak" passzívan szívta be a füstöt, míg velem volt terhes.

Eredmény: kis súllyal születtem(2300) és csupa fekete volt a magzatvizem! Anyukámat gyanusították az orvosok, hogy végig cigizett! Ja, és 4 napig úgy volt, hogy nem maradok életben... aztán mégis sikerült...

Visszagondolva felelőtlennek tartom apámat, hogy ilyennel tette kockára az életemet! Kimehetett volna, amíg elszívja azt a büdös cigit...

2009. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
74%

Az egyik barátnőm a nőgyógyászati klinikán dolgozik és ő mondta, hogy rengeteg nő fekszik be visszatartásra a CIGI MIATT!

És még így is az udvaron cigiznek!

Szerintetek az ilyenek megérdemlik!?

2009. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!