Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha van olyan anya aki terhessé...

Ha van olyan anya aki terhesség alatt dohányzott. Lett e valami baja töle a babának, és ha lett milyen következményei voltak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 10:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Unokanővérem végig dohányzott, sőt most a gyerek mellett is azt teszik. Nem lett semmi baja, amit most észre lehetne venni, de kitudja, hogy mi lesz később. Én amint megtudtam, hogy jön a manó azonnal letettem, ennyit semmi sem ér. Akarat kérdése a dolog szerintem.

Minden jót!

31 hetes

2009. jan. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Barátnőm dohányzik terhesség alatt, és a babája kisebb mindig az UH szerint a koránál. Hogy ez a két dolog összefüggésben áll-e egymással, azt biztosan megmondani nem lehet.

Ezenkívül nekem több ismerősöm is van, akik egy-két szálat elszívtak terhesség alatt, és mindannyiójuknak egészséges gyermekük van. Persze ez ne bátorítson fel senkit! A dohányzásnak csúnya kockázatai lehetnek, nem szabad ezzel játszani!

2009. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
én ilyen kérdést fel se mernék itt tenni? hogy lehet dohányozni terhesen? nem gondoljátok hogy ez undorító? én nagyon erős dohányos voltam,és amikor megtudtam hogy terhes vagyok,még az se jutott az eszembe,hogy még egy utolsót elszívjak.... és sajnos beteg volt a baba,meg kellett szakítani a terhességet. most megint terhes vagyok,és ez idő alatt se szoktam vissza! akárhogy is le fognak itt pontozni,én NEM tartom anyának az olyan embert,aki dohányzik terhesen,és azon töri a fejét,hogy lesz-e valami baja a babának!!! előbb-utóbb meg fog mutatkozni,és nem gondolkodni kell,hanem cselekedni!!!!!!
2009. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
azért tesz fel ilyen kérdést mert ez egy ilyen oldal!!!!!!!!!!!!én is cigiztem.most vagyok 18-hetes ugy ahogy letettem.ez egy függöség amire senki sem büszke.de az az anya mivell különbb aki wc-be szüli a babát vagy szülés után megöli,vagy aki uti veri a kicsiket vagy iszik mint egy állat.aki miatt éhen hal a baba.STB.Akkor melyik a jobb.tudom,hogy semelyik de talán a cigi egy erős jóindulattal megbocsájtható.Te meg nyúgodj meg nem lessz semmi baja a babádnak de azért ne szivj többet de a lagjobb ha leteszed.maradj nyugott és éld a kis életed szia.Zsuzsi ja és BUÉK
2009. jan. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Ne dohányozz ha terhes vagy! Kb. ugyanolyan mintha innál.

Előző válaszolónak írom, ha mondjuk az lett volna a kérdés,h. "alkoholista vagyok és terhesen is 2 naponta részeg vagyok, az baj?" akkor is azt mondanád,h. ez egy függőség és igyál ha innod kell stb,stb..? Vagy ha drogos a kismama és lövi magát? Az sem baj? Lényeg,h anyukának nehogy hiánya legyen és élje a kis életét mintha mi sem történt volna?

Sajnos én is dohányoztam kb. a 6.hétig amíg nem tudtam mi az ábra, de utána egyetlen egyet sem.

Aki ennyit nem tud megtenni a gyerekéért arról megvan a véleményem. Én az életemet odaadnám nem a cigarettát!!!


35 hetes kismama

2009. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
12:02-es vagyok! az én szemembe a cigis anyukák egy szinten vannak a wc-be szülőkkel! és nem kell magad ilyen hülyeségekkel nyugtatni,mert ez nem megoldás!!!! aki erős dohányos,és babát szeretne,addig védekezzen,még cigizik!!!! a cigi öli a magzat agyát,de úgy látom,hogy némelyik anyukának is rombolja a felfogását!!!!
2009. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Előző hozzászólónak:


Így van, igazad van!


35 hetes kismama

2009. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Elég sokan dohányoznak terhesen, csak eltitkolják. Már nem egy kismamit rajtakaptam. Szerintem mindenkinek saját felelőssége eldönteni, h rágyújt vagy sem.
2009. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Szia! Én meg tudlak érteni. Míg nem voltam terhes, addig én is leszóltam a dohányzó kismamákat. Megfogadtam, ha terhes leszek, én nem gyújtok rá. Aztán terhes lettem, egyszerre letettem. Nagyon ideges voltam miatta, el is vetéltem... Most újra babát várok. Próbáltam letenni, de akkor nagyon rosszul vagyok és muszáj rágyújtanom. Félek, hogy beteg lesz, sőt rettegek, de múltkor annyira rosszul voltam, szédültem, hogy nekiestem a szekrénynek, rágyújtottam és jobban lettem. Sajnos a környezetemben szinte mindenki dohányzik, ezért is nehezebb, de próbálom kerülni a füstös közeget.

Nem akarlak rábeszélni, sőt!!!! Ha Neked sikerül, akkor minél előbb szabadulj meg a cigitől!

Egészséges babát kívánok! 25+2

(Jöhetnek a mocskolódások!)

2009. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

Igaza van az előttem szólónak! Nagyon sokan eltitkolják! Még saját maguknak is hazudnak...

Mi legalább vállaljuk. (Igaz, nem vagyunk rá büszkék...)

Az előző voltam. 25+2

2009. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!