Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt aki dohányzott...

Terhesség alatt aki dohányzott, napi 1-2-3szálat, azoknak a tapasztalataira lennék kíváncsi. Hogy vagytok a picivel? CSAK DOHÁNYOSOKNAK!

Figyelt kérdés

Kérem azokat a kismamákat akik nem dohányoztak, a terhesség előtt/alatt ne írjanak, nem kérek szentbeszédet. Tapasztalatokra vagyok kíváncsi!!!

Ezt tényleg az kommentálja akit érint... (olvastam régebbi dohányos vagyok és xhetes terhes...) na esetleg ők, akik már megszültek, és újra, max azok írjanak, akik ismernek ilyen anyukát és picit

Szóval dohányzó kismamamák, ki hogyan van? A picike hogy van?


2009. jan. 15. 15:14
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
28%
De kis pukkancs vagy!
2009. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Szia, nem pukkancs vagyok, csak egy 16hetes pocis, aki sajnos nem tudja, letenni a cigit, és bizony bizony el el megy 1-2szállal... reggel és este... és tudom, hogy káros, de ha néha úgy kívánom mint a koviubit, és élek halok érte.... máskor meg az utcán elmenő dohányost is lehánynám mert büdös....

Ezért vagyok kíváncsi azokra akik így, vagy hasonló cipőben járnak...

2009. jan. 15. 15:19
 3/48 anonim ***** válasza:
62%
hát erre nem tudunk szépet írni...azért erőt kéne venni, nem, ki lehet bírni ezt a kis időt, ha már egyszer babaát akartál..és még szerencsédre lett is, kárt ne tégy benne
2009. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
52%

:S Ez tényleg egy kérdés?

Mi az, hogy tapasztalatok????

A pofám leszakad. Hogy tudod nyugodt lelkiismerettel mérgezni a babád? Kockáztatni az egészségét?

Én is cigiztem, de már akkor letettük, amikor a férjemmel eldöntöttük, hogy babát akarunk!!

Akarat kérdése, ne légy gyenge jellem!

2009. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
53%
Totál egyet értek, ha már babaás vki s össze is jön akkor mi afenéért mérgezi szegény kicsit, más meg évekig küzd h összejöjjön, szégyellni kéne magát az ilyen embernek h babaát kap s mit művel
2009. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Én nem dohányzom és anno nem dohányoztam a terhességem alatt,ill a szoptatás alatt is kibírtam,de volt 2 ismerősöm akik így szültek,hogy a terhesség alatt jó pár szál cigit elszívtak. Gyönyörü babájuk született,de mindekettönél koraszülés lett. 34. ill a 35.héten szültek meg. A picik jol vannak sőtt már ennek 3 éve is,és nem tudok erre visszavezethető gondról! Most 22.-ik hétben vagyok,és a 12.-ik héten kórházban voltam veszélyeztetettség miatt. Meglepően sok kismama dohányzik,de egyszer se hallottam hogy a dokik véleményezték volna hangosan...vigyázz magatokra:D Boldog babavárást:D
2009. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Én "ismerek" dohányos anyukát és picit. Szóval egy szobában feküdtem szülés után egy nővel, akinek a szülés utáni első dolga az volt, hogy lement cigizni. A gyereke 2 kiló 25 dekával született a cigi miatt. Egyébként minden ötödik kismama cigizett az osztályon...(én csak azt nem értettem soha, hogy saját gyermekének az egészségét hogyan képes valaki akarattal tönkretenni????)

2009. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Kedves "SZENTFAZEKAK" olvasni tudni kéne, nem vagyok erre kíváncsi, nekem sem jó, hogy mikor a másodikat szívom a cigiből dobom is el, mert manónak nem jó.

Olvastam, olvasom, hogy mennyire nem jó, és élő példákat akarok hallani arra ki hogyan tette tönkre az életüket, esetleg úszta meg...

Kedves Utolsó köszönöm, hogy válaszoltál.

2009. jan. 15. 15:28
 9/48 anonim ***** válasza:
59%
Ez nevetséges,h aki nem cigizik terhesség alatt óvja baba egészségét, meg örül h van félti stb...szóval az szentfazék???!!!!Érdekes...
2009. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
86%
egy ismerősöm babója súlyos oxigénhiánnyal született,hamar elöregedett a lepény,szürke volt a baba :( az anyuka cigizett
2009. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!