Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28-29 évesek gyülekezzünk!...

28-29 évesek gyülekezzünk! Hány sorstársam van, aki babát szeretne nagyon? "az lehet az első vagy a többedik babó" Kiváncsi lennék, ki mióta próbálkozik, stb?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 13:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én 28,a párom 32, január óta próbálkozunk az első babával.
2009. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszi a válaszokat mindenkinek. De azért feltétlenül irjátok meg, hogy mi a fejlemény veletek!!! A pozitiv tesztelőnek gratulálok, és boldog babavárást kivánok. Csajok, akiknek még nem sikerült, beleértve magamit is nagyon szurkolok, hogy sikerüljőn. Remélem mindannyian pozitivat tesztelhetünk majd. Kérlek irjátok , meg ha sikerült. Fel a fejjel mindenkinek! Puszi.
2009. szept. 29. 17:31
 13/23 A kérdező kommentje:
Vasárnapra nem várom, majd irok , hogy mi az eredmény.
2009. szept. 29. 17:33
 14/23 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is 28 vagyok, párom 33 és április óta próbálkozunk. Holnaputánra nem várom. Kicsit szúrkál a petefészkem, érzékeny a mellem (de nem nagyon, csak érzem a súlyát), szóval ez még akármi lehet...
2009. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Neked is drukk , kedves utolsó! Szoritok, hogy a nemvárt nem is jőjjőn!
2009. szept. 29. 18:24
 16/23 A kérdező kommentje:
Van aki tesztel a napokban? Kérlek irjatok, mert jó megosztani másokkal, a tapasztalatokat. Kivánom, hogy mindenkinek úgy alakuljon, ahogy szeretné. Holnap tesztelek, igaz vasárnapra nem várom, de már nem birom tovább cérnával.
2009. okt. 2. 23:04
 17/23 A kérdező kommentje:
Na már megint megjőtt, de nem adom fel. Veletek mi a helyzet? Van már valakinek pozija?
2009. okt. 8. 22:47
 18/23 anonim ***** válasza:
28 évesek vagyunk mindketten, és ez a 3.hónap, hogy próbálkozunk.12.ére nem várom, remélem nem is jön meg, mert vannak előjelek:)
2009. okt. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Légyszi,légyszi,csatlakozni szeretnék,de még csak 23 vagyok,2 év próbálkozással a hátam mögött!!
2009. okt. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Csak mert mindenki azt mondja,fiatal vagyok,én nem fogok kifutni az időből,stb.De talán most rájöttek,mi a baj.

És én is szeretnék ám úgy beszélgetni sorstársakkal,hogy nem kioktatnak,hogy ennyi idősen tanuljak,szórakozzak,meg ilyenek.Van férjem,diplomám,munkahelyem,házunk,autónk,kutyánk,úgyhogy már majdnem kész a mi kis családunk.

2009. okt. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!