Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28-29 évesek gyülekezzünk!...

28-29 évesek gyülekezzünk! Hány sorstársam van, aki babát szeretne nagyon? "az lehet az első vagy a többedik babó" Kiváncsi lennék, ki mióta próbálkozik, stb?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 13:15
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Kedves sorstársak! Mindenkinek drukkolok, hogy valóra válljon az álma. Ti milyen módszereket vettek be, hogy sikerüljőn a bébi? A 23 évesnek üzenném, hogy ha mindene megvan, igenis vállaljon babát, ha mindketten szretnék a párjával. Én 20,5 éves voltam , mikor az első gyermekem megszületett, és nem bántam meg. Igazi szerelem gyerek volt, pedig nem is terveztük, csakugy jött. A 3. gyerekünkre 1 évet kellett várni, most a 4. babánkat tervezzük, de nagyon várat még magára. Imádom a gyermekeimet, és a picit is nagyon szeretném , csak jönne már.
2009. okt. 9. 09:48
 22/23 A kérdező kommentje:
08:02 nek . Milyen tüneteket érzel? Kérlek osszd meg velünk!
2009. okt. 9. 09:50
 23/23 anonim ***** válasza:
Szia!Igaz még csak 27 éves vagyok, de csatlakoznék én is.Nekem májusban volt egy vetélésem, azóta semmi!Illetve mégis kiderült hogy PCOS-s vagyok!
2009. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!