Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett itt már valaki úgy...

Lett itt már valaki úgy terhes, hogy MINDIG használt gumit?

Figyelt kérdés

Szóval védekeztünk,mindig,minden alkalommal,ebben a hónapban egyszer sem fordult elő,hogy elkezdtük nélküle.Korábban volt már olyan,hogy egy pár lökés volt óvszer nélkül,de most egyszer sem.Ja és persze koton sem szakadt ki,legalábbis nekünk nem tűnt fel (az ilyesmi meg ugye azért csak feltűnik...) Ennek ellenére egy hete késik,eléggé rossz lett a gyomrom,ma konkrétan a burgeres sajtburger szagától,amit amúgy imádok,majdnem elhánytam magam... Csináltam egy tesztet,de nem reggel,hanem délután,negatív lett. Nem sokkal később pedig inkább elmentem a nődikohoz,hogy mi lehet ez mégis. Hazaküldött egy kis vizeletes dobozkával,hogy reggel adjam be a laborba,és akkor ott is terhességi teszt...

Járt már valaki úgy,hogy így lett terhes? Nagyon izgulok,még vagy 2-3 évig nem szeretnénk gyereket,de el meg már nem vetetném... Köszi a válaszokat.

21/L



2013. máj. 13. 22:10
 1/4 sarah23 ***** válasza:

sztem nem vagy terhes!!!

Védekeztek,,nem szakadt ,,,,talán 1%esélye van de ez csak az én véleményem!

2013. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így már én is jártam, kb. annyi idős lehettem, mint Te. Nekem egy hónapot késett, de mivel nem volt soha pontos a ciklusom, nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget. Aztán én is csináltam terhességi tesztet, nem is egyet, mind negatív lett. Elmentem nődokihoz, ugyanígy pisivizsgálat, s amikor mentem az eredményért a dokihoz, előtte a váróban elmentem pisilni és akkor vettem észre hogy megjött. Szinte úgy repültem be a rendelőbe és mielőtt a doki bármit mondott volna, közöltem vele, hogy tuti, hogy nem vagyok terhes. Mi is óvszert használtunk akkor. Nem hinném, hogy terhes vagy, ha megfelelően használtátok a gumit.
2013. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, még nem lettem terhes gumi mellett. És nem is ismerek olyan embert.
2013. máj. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi csajok,közben megjött. Alig egy perccel azután,hogy leadtam a vizeletmintát a laborba :D De valami állatira görcsölök...Rossz szokott lenni az első egy-két nap görcs szempontjából,na de ennyire... Mindegy,holnap megyek vissza a dokihoz,majd említenem neki,hátha lényeges.

Köszi még egyszer,nem vagyok egy nagy "terhesvagyok-pánikolós" amúgy,de ennyit még soha nem késett.

2013. máj. 14. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!