Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most kezdtem ovutesztelni....

Most kezdtem ovutesztelni. Kinek, hogy jőtt be az ovutesztelés, máris teherbe tudott esni az első hónapban? Vagy több hónapig próbálkozott?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 14:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi 20 hónap próbálkozás után kipróbáltuk az ovutesztet. A pozitív napon voltunk együtt, másnap már nem, valahogy nem volt kedvünk, gondoltuk, a petét már beelőzték a kiskatonák, lesz, ami lesz. És 2 héttel később pozitív lett a teszt. :)
2009. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De jó ezt olvasni. Én most kezdtem el, mert idáig mint utólag kiderült, mindig rosszkor voltunk együtt. Remélem a teszt majd segit nekem is. Köszönöm a válaszodat.
2009. okt. 1. 17:53
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én múlt hónapban kezdtem, és szép pozi lett a 14. napon (13-14-15. napon együtt voltunk), de nem lett baba :(
2009. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ezek szerint ténleg vannak negativ tapasztalatok is. Nagyon sajnálom. Hátha a következő sikerül neked. Biztos ezt is ki kell tapasztalni. Nem vagyunk egyformák. Az előtted szolónak bejőtt, és biztos van olyan másnak is , hogy nem jőtt össze. Én még csak most kezdtem előszőr, vasárnapra nem várom, a melleim fájnak, és pé. óta fájdogál a hasam, más tünetem nincs. De nagyon úgy érzem , hogy ez a hónap sem lesz az enyém, hiába teszteltem.
2009. okt. 1. 19:48
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ebben a hónapban kezdem a tesztelést. Drukkolok mindkettőnknek, hogy sikerüljön! Ti mióta próbálkoztok? Mi 13 hónapja, de nem adjuk fel!

Én is kíváncsi lennék még véleményekre, hogy kinek mennyire jött be a dolog! Előre is köszi!

2009. okt. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Kedves előttem levő! Mi még csak 2 hónapja próbálkozunk, de a kislányomra is 1 évet kellett várnunk, hogy összejöjjön. Most ezért is kezdtem el ovutesztelni, nem szeretnék, már megint igy járni. Előtte sosem tudtam, mikor van pém, a hőmet nem mértem, csak úgy próbálkoztunk, de mint kiderült, mindig rosszkor. Hátha igy könnyebb lesz. Szurkolok neked is, hogy sikerüljön. Majd kifogom még emelni a kérdést, hogy többen válaszoljanak rá. Drukkolok mindenkinek, aki hasonló cipőben jár.
2009. okt. 2. 22:54
 7/24 Bogyó84 ***** válasza:
100%
Nekünk 2 hónap után sikerült a bébi.
2009. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ! Neked milyen teszted volt? Neked is a vateráról volt? Mikor voltatok együtt, a pozi napon, előtte, vagy utána? Ird meg légyszi nagyon fontos lenne.
2009. okt. 4. 14:16
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
én kétszer használtam ovu tesztet, a nagyfiam 21 hónapos, és most vagyok a 34. héten :-) a nagyfiamra előtte fél évet vártunk ovuteszt vélkül, most elsőre ezt hazsnáltam
2009. okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Gratulálok . Sok boldogságot kivánok neked, és majd jó babázgatást.
2009. okt. 4. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!