Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most kezdtem ovutesztelni....

Most kezdtem ovutesztelni. Kinek, hogy jőtt be az ovutesztelés, máris teherbe tudott esni az első hónapban? Vagy több hónapig próbálkozott?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 14:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi két hónapja próbálkozunk,és most fogok ovu tesztelni Én is!Remélem sikerül.Nincsenek tapasztalataim,még sosem használtam.
2009. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobbik fiamnál másfél év sikertelen próbálkozás után bevetettem az ovu tesztet. A pozitív jelzésnél és utána voltunk együtt, ma már 3 éves a fiam :-)
2009. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a gyors választ. Én is reménykedem benne. Az elöző honapban nem jött össze, de most majd megint próbálkozok.
2009. okt. 4. 19:22
 14/24 anonim ***** válasza:

Én a múlt hónapban ovuztam.A + napokon és utána való napon voltunk eggyütt,de nem lett baba:((

Most mensi után lett közvetlen pém,talán le is maradtunk róla,mert később ovuteszteltem,mert nem tudtam h ilyen korán lest pém.Azért eggyütt voltunk,...reménykedünk...

2009. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szia!

5. vagyok :) Én a vaterán vettem az ovu teszteket, remélem beválnak! Mellette van még PG/53 mikroszkópom is, ezt már elég régóta használom, eddig sikertelenül :( Tudom, hogy nagyon megoszlanak a vélemények róla, de ha már megvan, miért ne próbálkozzak vele? :) Most elsősorban a vaterás tesztre leszek kíváncsi, illetve, hogy a két teszt ugyan azt mutatja-e. Sajnos egy napról lemaradtam, mert a tesztcsíkot ma fogom kezdeni, viszont a PG/53-mal tegnap egy majdnem teljesen páfrányost teszteltem, szóval drukkoljatok! :)

Remélem az idén tényleg a csíkos lesz a divat ;) :)

2009. okt. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

20:34-es vagyok.

Én is vaterásat rendeltem.

De figyi ide:Ma vooltam nődokinál,és látott gy 16mm-es tüszőt obb oldalon.Nincs még megrepedve.De nem is ez a lényeg,hanem az ovutsztet kérdezted.:)Csütörtökön + volt,aztán napokig--,ma megint jön elő a + vagyis a 2 csík.Én adok az h-ra,ezért nézettem meg,mert nem tudtam,hogy volt-e pém,vagy csak eztán lesz,mert korainak tartottam még.Szóval van tüszőm,minden oké,nyákom is van,méhem is rendben...csak akkor miért volt csütörtökön + tesztem? Most megint kezd az lenni...ki érti ezt?:(

2009. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Hát amiket irtál, én sem értem. Ezek szerint nem megbizható a teszt, vagy neked volt egy másik tüsződ is, a mult héten, és most megint. Nem vagyok orvos, de lehet több tüsző is érésben, és a legnagyobb, a legdominánsabb reped meg. Remélem nem mondtam neked ,egy halom hülyeséget.
2009. okt. 5. 14:58
 18/24 anonim ***** válasza:

Erre én is gondoltam,de egy tüszőt látott.

Mindegy,majd meglátjuk...

Amúgy most nem csak ezen az ovuteszten vagyok ki,hanem hogy:

-megrepedjen a tüszőm

-és a méhnyálkahártyám is legyen elég vastag


Nem tudom jártál -e a Dr.Info oldalon?Nagyon hasznos,ajánlom figyel(metek)dbe!


Előző voltam.

2009. okt. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

10:24 vagyok :)

Nem jártam még a Dr. Info oldalon, de majd megnézem (bár azthiszem ezen kívül már minden ezzel kapcsolatos weboldalt láttam... )

Ma délután teszteltem a vaterással, egyelőre negatív, annak ellenére, hogy tegnap a PG/53-mal páfrányosat sikerült... tényleg egy kalap izé ez a mikroszkóp!

Végülis nem bánkódom a negatív teszt miatt, mert még csak a 11. ciklusnapon vagyok, tehát még akármi is lehet ;)

20:34-es : nem tudom, mi lehetett az első pozitív teszteddel... én is egy extra tüszőre tippeltem volna, de azt látta volna uh-n :(

Kérdés kiírója: te teszteltél már? mi lett az eredményed?

Bocs a kisregényért :)

2009. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem zavarnak a kisregények, pont ellenkezőleg. Nagyon aranyosak vagytok, hogy irtatok. A mult hónapban ovuteszteltem, nem igazán értettem, mert 2 napig volt pozi. Nem tudtam, melyiket vegyem figyelembe. Vaterás volt nekem is, És egyik sem volt erősebb, inkább egy picit halványabb, mint a controllcsik. Mi csak a 2. pozinál voltunk együtt. Vártam a csodát, de tegnap megjőtt, ezek szerint nem jókor voltunk együtt, és lecsusztunk róla. Vagy csak én bénáztam a tesztekkel, na de ebben a hónapban, majd többször elcsábitom a férjecskémet, az esélyes napokon.
2009. okt. 5. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!