Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes csak ennyitől?

Lehetek terhes csak ennyitől?

Figyelt kérdés
A barátommal lefeküdtünk, de mielőtt még felhúzta volna a gumit a hegyét alig pár másodpercre (condom nélkül) belém csúsztatta, hogy megnézze elég tág vagyok-e a behatolásoz. tényleg csak nagyon kicsit volt bennem,azt is csak egy nagyon rövid időre. Ennyitől lehetek terhes vagy fent áll a lehetősége? Én mindenesetre vásároltam egy "escapelle" fogamzásgátló tablettátt biztos-ami biztos alapon.
2013. máj. 14. 15:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%

Ha peteérésed volt akkoriban, akkor lehetsz.

Az előváladék tartalmaz életképes spermiumokat. Ha a barátodnak behatoláskor váladékos volt a pénisze, akkor van esély, és bér nem sok, de van. (Főleg, ha utána Neked orgazmusod is volt)

2013. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát most őszintén... nagyon-nagyon csekély rá az esély!
2013. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nem..alig volt még merev és pont előtte fürdött. Mégis mekkora az esélye így hogy terhes vagyok?
2013. máj. 14. 15:53
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mikor történt? Ha 3 napon belül, vehetsz be esemény utánit. Ha több mint 3 napja, akkor nem tudsz sok mindent tenni, 10 napos terhességet mutat ki leghamarabb a teszt, akkor majd kiderül.Amúgy van rá minimális esély, az előváladék miatt, amit írtak.
2013. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

"pont előtte fürdött."-gondolom nem is úgy gondolta az első, hogy az előző aktus maradék spermája volt rajta :D

És ha nem is volt merev hogy a fenébe tudta meg hogy elég tág vagy e? Jesszusom nézzetek már kicsit utána dolgoknak mielőtt szexeltek.

2013. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ciklusod hányadik napján voltál?
2013. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
tegnap volt a dolog, a gógyszert már bevettem, előváladék nem volt, nagyon száraz volt még..mondom tényleg csak pár másodpercig volt bennem.
2013. máj. 14. 16:06
 8/20 anonim ***** válasza:

De milyen gyógyszert vettél be? Csak nem fogamzásgátlót?

Eddig nem is szedted? Csak tegnap 1-et?

2013. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%

ez tetszik.bevett egy szem fogamzásgátló tablettát :D XD

Amúgy nem lehetsz terhes.

2013. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

Lehet nyugodtan tovább lepontozni, de ha az előváladék bejut a hüvelybe, abból lehet gyerek, ha tetszik, ha nem.

Bár Kérdező arra nem bír válaszolni, hogy ciklusa hányadik napján voltak együtt, pedig ebből lehetne következtetni az esélyekre.

2013. máj. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!