Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány, de jól látható 2...

Halvány, de jól látható 2 csíkos teszt?

Figyelt kérdés

Röviden összefoglalom!

Ciklusom 1. napja április 16 volt. (rendszertelen 30-35 naposak)Május 12-én reggel a mosdóban egy kisebb adag élénk piros vérzés jelentkezett, de semmi több azóta minimális barnázás. Azt hittem bármelyik pillanatban megjöhet, mert görcsölget a hasam. ( szinte alig érzem, de azért mégis. nem fáj) Volt egy tesztem itthon, amit ma reggel megcsináltam de csak azért, hogy el legyen használva. Tehát reggeli első vizeletből egy halvány de jól látható 2. csíkocska jelent meg. :) Azt hittem összeesem. Persze nem bírtam magammal és délután vettem egy másik tesztet, amit szintén ellőttem és nagyon halványan de csak ott van az a csík! Szerintetek beleélhetem magam? Cisztám biztos nincs, mert pénteken voltam nőgyógyásznál méhnyakrákszűrésen, aki utóbbit kizárta. Viszont ő akkor azt mondta nem vagyok terhes. Mi a véleményetek? Egy kicsit örülhetek? Nem korai, hogy kimutatja a teszt? Bocsánat a hosszú sorokért, csak valami megmagyarázhatatlan boldogságot érzek és ömlik belőlem a szó is! :)



2013. máj. 14. 19:32
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

Szia!


Ma reggel is csináltam egyet, ami most már erős, jól látható. Úgyhogy, kidobtam az összes halovány kétséges tesztet és csak ezeket tartom meg. (A fiamnál hármat csináltam, el is tettem őket.)

Még holnap reggel megcsinálom a Clearblue-t, mert nekem ez lesz az utolsó teszt, amin pozitívat szeretnék látni. :)

Kedden pedig kérek időpontot a dokihoz.

Nekem nincs semmi tünetem, kivéve a néha érezhető megjön érzés. De szerencsére se vérzés, se barnázás, se erős görcs. A gyomrom nekem is rossz, de a hülye fejemmel töltött káposztát ettem, pedig a gyomrom nem bírja se a paradicsomost, se a füstöltet...


[link]


Ez a ma reggeli tesztem. Azért itt már nincs kétség szerencsére. :) Már csak a dokit várom nagyon, hogy igazolja, minden oké.

2013. máj. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:

hmmmmmm pedig milyen finom is a töltöttkáposzta! :)


Nem csodálom, hogy nincs több kétséged! :) Gyönyörűen látszik!!! Nem is tudom erre mit lehet még írni, mint azt, hogy ennél egyértelműbb már nem is lehetne!

De szerinted a doki már látni fog valamit? Vagy mikorra jelentkezel be?

Nekem is megjön érzés néha néha tényleg....

Minden pisilésnél nézegetem, hogy mi a helyzet de hála istennek semmi! :)

Tényleg...... Elmondtad a Párodnak, hogy tegnap is ellőttél egy tesztet? :D És hát azóta ma is! :D

Mit szólt???

2013. máj. 17. 14:49
 43/54 A kérdező kommentje:
Heteske Te, hogy vagy?? :)
2013. máj. 17. 14:50
 44/54 anonim ***** válasza:

Csak annyit mondott: tudtam! :)

Egyébként, értelemszerűen ő is baromi kíváncsi.

Jövő héten jelentkezem be a dokimhoz, szerintem a rá következő hétre fog időpontot adni, az lesz a hatodik hét eleje. Akkor már biztosan látni fog valamit, remélem. :)

2013. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

Sziasztok Heteske vagyok! Úgy döntöttem reggel, hogy nem tesztelek. Ma egy picit fájdogált a hasam. Most egy kicsit el vagyok keseredve. Majd holnap talán tesztelek egyet, ha nem bírom ki.

Nektek szívből gratulálok!! Vigyázzatok nagyon magatokra!

2013. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:

Heteske!

Azért még ne keseredj el! Reméljük, nem jön meg neked se!


Én megcsináltam a Clearbluet, gyönyörű, látványos +, 1-2 hetes, azt írja ki. Úgyhogy, még nagyon kicsi. :)

Nálad kérdező mi újság?

2013. máj. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok! :)


Gratulálok a clearblue tesztelésedhez! :) Olyan jó ezt hallani!! Akkor nagy az öröm otthon??????

Heteske tényleg ne keseredj el, korai lenne még lemondani erről a hónapról szerintem! :) Teszteltél ma???????? Mi lett az eredmény??

Én megint nem bírtam magammal és ma megpróbáltam délutáni pisiből .......

2,5 perc alatt gyönyörű erős csíkocska. :) Már nem rózsaszínűnek mondanám, hanem erősebbnek. Kicsit később teszek fel képet, mert kíváncsi vagyok mit szóltok. :)

Nem vettem meg a clearbluet tegnap, viszont vettem egy olyan amit még nem használtam. Exepil 1 db 600 HUF... viszont ezt a nem várt napján, hétfőn lövöm el ! :)

Szerintetek ennyi pozitív teszt lehet még "állpozitív"

teszt???

2013. máj. 18. 13:55
 48/54 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az kiderült, hogy mi volt a vérzésed / barnázásod oka? Meddig barnáztál?


Nekem tegnap hirtelen jött egy kis adag élénkpiros vér, azóta néha barnázás. Szerdán kellene megjönnie. Tesztet nem mertem csinálni, mert sokat csalódtam már, 1,5 éve várunk a babára.


Gratulálok a babához!

2013. máj. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Nem tudom mi lehetett az a kis vérzés 1 hete! :( Akkor aznap barnáztam minimálisan, de azóta sem. Még csak folyásom sincs. Egyébként ma kellett volna megjönnie, mert a leghosszabb 35 napos ciklusommal számoltam. Kicsit megijeszt viszont a menstruációs görcs, amit ma sokat éreztem.

Nagyon remélem, hogy nem jön meg Neked sem szerdán!!! Nagyon izgulok érted!! Másfél év sok idő és teljesen megértelek !!!!!!! Sokat barnázol?? Olyan mint mensi előtt?? Szerdán tesztelsz azért ha nem jön meg??

2013. máj. 20. 22:48
 50/54 anonim ***** válasza:

Szia!


48-as vagyok. Azóta is van barna, de csak minimális. Viszont mielőtt megjön, akkor is ez szokott lenni, csak az a piros nem volt eddig. Ha holnap sem jön meg rendesen, akkor tesztelek, de biztos, hogy ez a vérzés előtti szokásos barnázásom.

Majd jöv7en beszélek a dokival, hogy mikor legyen az átjárhatósági vizsgálat.

2013. máj. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!