Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány, de jól látható 2...

Halvány, de jól látható 2 csíkos teszt?

Figyelt kérdés

Röviden összefoglalom!

Ciklusom 1. napja április 16 volt. (rendszertelen 30-35 naposak)Május 12-én reggel a mosdóban egy kisebb adag élénk piros vérzés jelentkezett, de semmi több azóta minimális barnázás. Azt hittem bármelyik pillanatban megjöhet, mert görcsölget a hasam. ( szinte alig érzem, de azért mégis. nem fáj) Volt egy tesztem itthon, amit ma reggel megcsináltam de csak azért, hogy el legyen használva. Tehát reggeli első vizeletből egy halvány de jól látható 2. csíkocska jelent meg. :) Azt hittem összeesem. Persze nem bírtam magammal és délután vettem egy másik tesztet, amit szintén ellőttem és nagyon halványan de csak ott van az a csík! Szerintetek beleélhetem magam? Cisztám biztos nincs, mert pénteken voltam nőgyógyásznál méhnyakrákszűrésen, aki utóbbit kizárta. Viszont ő akkor azt mondta nem vagyok terhes. Mi a véleményetek? Egy kicsit örülhetek? Nem korai, hogy kimutatja a teszt? Bocsánat a hosszú sorokért, csak valami megmagyarázhatatlan boldogságot érzek és ömlik belőlem a szó is! :)



2013. máj. 14. 19:32
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:

Szia!

Az 1-es vagyok.

Ma reggel is ellőttem két tesztet, mind a kettő időn belüli, de halvány, rózsaszín csík van, mint tegnap.

Ma már nekem is van "megjön" érzésem, de az ilyenkor is normális. A kisfiamnál is volt ilyen.

Szerintem nem pont középen volt peteérésem.

Mindegy, amíg nincs vérzés, addig jó. Megfogadtam, hétvégéig nem csinálok másik tesztet. :) Akkor majd újra jelentkezem. :)

2013. máj. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
Sziasztok 7-es vagyok. Hát remélem, hogy a nagyon halvány csík is csík. Időn belül lett nagyon halvány csík, de száradás után már alig látható, ha akarom látom, ha akarom nem. Reménykedem....
2013. máj. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
Jajj csajok!!!! Akkor mind a hármunknál csak halvány! Lehet,hogy tényleg nagyon korán tesztelgetünk!!! Én is azon gondolkodtam,hogy nem is ott volt peteérésem ahol gondoltam,hogy volt!!! :) megynyugtattál,hogy megjön érzésed Neked is volt!! :) most mondjuk ebben a pillanatban pont nincs :D áá készen vagyok :D csak nem képztük oda azt a csíkot!!! Most kb egy hétig én sem pisilek !! :D Képzeljétek most vettem vagy 60 db ovutesztet,remélem nem lesz rá szükségem!!! :)
2013. máj. 15. 08:58
 14/54 anonim ***** válasza:

Jaj csajok!! Ezerre drukkolok!!!

Könyörgöm, mutassátok meg a halvány teszteteket!


Annyira imádom nézegetni a pozitív teszteket!!!!

Kérlek, tegyétek fel!!!

2013. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
Gratula csajok! :) Mennyi kismama egy helyen!:) Nekem cicifájdalommal kezdődött menzesz előtt 1 héttel + egy megbetegedés...azt hittem ennek a hónapnak is lőttek...viszont a nemvárt napján teszteltem mert miért ne alapon és elég szép középerős pozi lett!:) Igaz minden nap teszteltem utána 10es teszttel, mert el sem mertem hinni.. minden tesztem pozitív időrendbe rakva egyre erősebbek, de gondoltam csinálok egy 25ös tesztet is, hát az erősebb lett mint a kontroll csík :D Elmentem dokihoz aki megállapította, hogy 6 hetes vagyok! :) Jövőhéten mehetek a 8. hetes Uh-ra. :)
2013. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Vaterás 10-es tesztet használtam reggel, de gondolkodom rajta hogy reggel próbálkozom egy 25-ös xepillel. Sokan mondták már hogy az érzékenyebb mint a vaterás. Képet az én tesztemről felesleges lenne készítenem, mert tényleg nem látszik már semmi, de a többiekét szívesen megnézném én is :-) Gratulálok kedves utolsó válaszoló a babához!
2013. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:

Én is gratulálok a Babádhoz!!!! :)

Ugye senkinek nem jött még meg??? :D

Teszek fel képet a tegnapi 2 tesztemről, meg a ma reggeli nagyon halványról is de segítenétek, hogy kell ide feltölteni?? Olyan kíváncsi vagyok a véleményetekre illetve arra, hogy mennyire hasonlít a Ti halvány csíkotokhoz.... :)

2013. máj. 15. 19:40
 18/54 anonim ***** válasza:
Juj de kíváncsi vagyok! [link] ide feltöltöd a képet, lent megadod a email címed, küldenek egy linket azt kell beillesztened ide. (7-es voltam)
2013. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:

Szia Heteske! :)

Köszönöm a segítséget!


Csak este fogom, mert okos telefonom van és a géphez csak a Párom telefonja van feltöltve, vagy nem tudom, hogy hívják ezt, így az enyémmel nem fogom tudni feltenni! :(

Képzeljétek megint nem bírtam magammal és ma reggel csináltam egy tesztet. Egyszerűen nem tudtam megállni és 2-3 perc alatt gyönyörű rózsaszín egybefüggő csíkocskám lett. Kimondottan erős ( jó nem erős, de szerintem olyan piros sosem lesz, mint a kontroll csík) és fény felé sem kell tartani, hogy lássam. Nem tudom mit gondoljak. Remeg a gyomrom, kétségbe vagyok esve, hogy csalódni fogok és hasmenésem is volt az éjszaka. :( nem tudom mitől. Elég gyenge vagyok, viszont semmi puffadás nincs ami nekem mensi előtt mindig szokott lenni. Ti, hogy vagytok?????? Kibírtátok, hogy ne csináljatok tesztet??? Meséljetek kérlek !!!!!!!

2013. máj. 16. 08:19
 20/54 anonim ***** válasza:
Szia Hetes vagyok! Reggel teszteltem xepillel, valamivel erősebb "homály" van rajta. Megőrülök a várakozástól! Reggel megfogadtam, hogy nem tesztelek csak hétvégén,de nem biztos hogy kibírom. Gratula Neked, akkor már biztos ott a baba!
2013. máj. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!