Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány, de jól látható 2...

Halvány, de jól látható 2 csíkos teszt?

Figyelt kérdés

Röviden összefoglalom!

Ciklusom 1. napja április 16 volt. (rendszertelen 30-35 naposak)Május 12-én reggel a mosdóban egy kisebb adag élénk piros vérzés jelentkezett, de semmi több azóta minimális barnázás. Azt hittem bármelyik pillanatban megjöhet, mert görcsölget a hasam. ( szinte alig érzem, de azért mégis. nem fáj) Volt egy tesztem itthon, amit ma reggel megcsináltam de csak azért, hogy el legyen használva. Tehát reggeli első vizeletből egy halvány de jól látható 2. csíkocska jelent meg. :) Azt hittem összeesem. Persze nem bírtam magammal és délután vettem egy másik tesztet, amit szintén ellőttem és nagyon halványan de csak ott van az a csík! Szerintetek beleélhetem magam? Cisztám biztos nincs, mert pénteken voltam nőgyógyásznál méhnyakrákszűrésen, aki utóbbit kizárta. Viszont ő akkor azt mondta nem vagyok terhes. Mi a véleményetek? Egy kicsit örülhetek? Nem korai, hogy kimutatja a teszt? Bocsánat a hosszú sorokért, csak valami megmagyarázhatatlan boldogságot érzek és ömlik belőlem a szó is! :)



2013. máj. 14. 19:32
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyeske vagyok.

Na, ellőtted tegnap is a tesztet?

Én már nem tesztelek, a Clearblue és többi teszt már elég éppen elég volt...:) Ma hívom a dokit időpontért.

Szerencsére azóta sem jött meg, viszont néha fáj a mellem.

A menzeszes görcs ijesztő, de ha nem jár vérzéssel, akkor nincs baj! Nekem is vannak ilyenek, néha fáj a petefészkem is. A görcsökre érdemes magne B6-ot vagy Magnerotot szedni. :) Ezt az előző terhességem óta tudom.

Ha kellemetlen, igyekszem leülni, vagy lepihenni.

2013. máj. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:
Hogy vagy Heteske?????
2013. máj. 25. 11:34
 53/54 anonim ***** válasza:
sziasztok,enis nagyon féltem hogy a teszt mast mutat és orvos igazolta hogy megsem es ez baba hét hetes vagyok e smar dobog a pici szive. en két hét késés utan csinaltam az elsö tesztet es erös pozitiv lett. par napra ra erös görcsöket ereztem es kezdtem barnazni majd verezni is gyengen. egyböl mentem ügyeletre es minden rendbe volt,doki szerint egyszerüen a szervezetem emlekezett a menzire es haom honapig ez valamilyen szinten normalis. de meg elfelejtem irni hogy aznap azt hittem mikor fajasaim voltak hogy a menzim jön meg es a teszt mast mutatott.szoval csinaltam megegy tesztet azis erös pozitiv lett. aztan mentem csK be ügyeletre. szoval pozitiv teszt szerintem tuti terhesseg. mindenkinek boldog babavarast es akinek edig nemjött ässze sikeres probalkozast kivanok. sziasztok
2013. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 jennifer012 ***** válasza:

kedves egyeske ,kérdező és heteske !:)

Elöször is gratulálok nektek !

Elejétöl végéig olvastam a hozászolásaitokat hát rendesen és is izgultam miközbe olvastam h fu most mi lesz kinek h erösödik a 2csikocska! :)

Azt szeretném kérdezni hogy kinek hogy örült a párja h 2csikos tesztek lettek :)?

2013. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!