Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Nagyon FÉLEK!?

Mi lehet velem? Nagyon FÉLEK!?

Figyelt kérdés

Nem tudom, elképzelhető e a terhesség. Kérem segítsetek nagyon kétségbe vagyok esve.

máj 17én pettingeltünk. lehet hogy peteérésem volt mert 13.ciklus napon. Orálisan elégítettem ki, így előváladék lehet hogy került a számba. de nem a számba ment el hanem a kezembe. Ez utána hideg vízzel, de szappanal megmostam a kezem,megtöröltem utána. Magamhoz nem értem.

Ő pedig a nemiszervét leöblítette, meg a kezét is, és megtörölte. azt már nem tudom szappanal e.


Utána csókolóztunk,belémnyult,megujjazott és orálisan is kielégített.

Valamint annyi volt még hogy ahogy letolta az alsónadrágját, akkor esetleg magához ért és utána (ez még kézmosás előtt,) is belémnyúlt egy kicsit.


Szerintetek lehet hogy mégis maradt kezén ondó? már akár a kézöblités után? (kézmosás után eltelt kis idő, addig a keze megszáradt .)


Lehet hogy a szájunkból oda került akár esetleg..?

(hogy az én számba ment előváladék, onnan az övébe, onnan belém... lehet hogy ez butaság, de eszembe jutott).


mert az a baj hogy most 23. napja vana ciklusomnak és SEMMI jele annak hogy nemsokára megjönne....!


Előző hónapban is nagyon későn jött meg mert egy cisztám volt. PRoverát írtak fel, beszedtam és utána megjött. Akkor normális vérzés volt.


SEGÍTSETEK, LEHET hogy megint ciszta van, azért nem érzem h megjönne?

Vagy csak simán később jön majd,..?


LEHET HOGY TEHERBE ESTEM? Mit gondoltok?

Az előbb mielőtt törlődött a kérdés, egy válaszoló írta, hogy "ki tudja"... lehet hogy tényleg terhes lettem ennyitől? Behatolás péniszével egyáltalán nem volt.


NAGYON FÉLEK :(


a melleim körben a hónaljam alatt picit "fájnak", inkább mint izomláz, de nagyon enyhén, egyszer volt vmi hasonló, de az nem teljesen így volt. Ezen kívül SEMMIt nem érzem, nem érzem hogy megjönne hamarosan!!!!!!

mult honapban is ez volt akkor ciszta volt, a provera után 43. nap körül jött meg rendes vérzés.

MI LEHET MOST?????? :((((((


segítsetek!!!!!! köszönöm!!!!


Tesztet még nem érdemes csinálni, a ciklusaim kb 30 naposak, de volt már 27, és 40, de multkor a ciszta miatt ugye a 43 napos is...


SEGÍTSETEK!

Még annyit érzek néha mintha kcsiit szúrkálna és feszülne a hasam,enyhén, meg a derekam fáj picit.

azt tudom hogy volt akinek ez terhességi tünete volt. De ha egy hete és 2 napja volt a petting, akko rmé korai lenne ez, vagy nem? véglis majdnem 10 nap eltelt már....

köszi aki ír!!



2013. máj. 26. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire parázol, ne szexelj, helyette esetleg nézd át, hogyan működik a tested ;)
2013. máj. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
Te jó ég!
2013. máj. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
a legjobb az lesz ha elmész nőgyógyászhoz
2013. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 A kérdező kommentje:
majd elmegyek.... de az még ugyse lát ilyenkor semmit...
2013. máj. 27. 14:34
 25/77 anonim ***** válasza:
100%

de ha te ennyire parás vagy akkor jobb lenne felkeresned egy pszichiátert nem gúnyolódásból, de talán többet tudna segíteni mint a gyakorikérdések

és lehet hogy valami antidepresszáns rövid idejű szedése helyre tenné a parádat

2013. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 A kérdező kommentje:

szia, nem veszem bántásnak, teljesen igazad van, már én is úgy gondolom hogy minimum valami pszihoterápiára lenne szükségem, nagyon..

csak előbb ez derüljön ki, hogy minden rendben, bár így lenne...! köszi a választ.!

2013. máj. 27. 23:40
 27/77 A kérdező kommentje:
csak még az is a baj hogy nekem nincsen pénzem egy ilyen kezelésre, és nem tudom, az ilyet a tb nem nagyon állja igaz? Mármint ha az ember nem veszélyes dühöngő elmebeteg-őrült, akkor nem nagyon fizetik úgy tudom... :(
2013. máj. 27. 23:43
 28/77 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Most próbálok eltekinteni attól, hogy 20 éves vagy, butaságokat kérdezel, és tényleg pszichésen sem vagy rendben. erre már írtak javaslatokat előttem.


Viszont arra hívnám fel a figyelmedet, hogy ha te 20 évesen nem menstruálsz nagyjából pontosan, és cisztásodásra is hajlamos vagy, akkor keress fel egy hormongyógyászt, endokrinológust! Kérj beutalót a háziorvostól.


Vizsgáltasd ki magadat, mert valamilyen hormonális problémád van. Valószínűleg PCO. (policisztás ovárium)

Ez nehezíteni fogja később a teherbeesést, és más bajaid is lehetnek tőle. Valamint ezt okozhatja inzulinrezisztencia, ami később, ha nem kezelik cukorbetegséghez vezethet.


Vizsgáltasd ki magadat, mert az nem normális, hogy 20 évesen nem menstruálsz normálisan, ciklikusan.

2013. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 A kérdező kommentje:
vérvételen már voltam, még márciusban, akkor minden érték jó lett abban.. de majd ha tudok elmegyek még.. csak még mindig nem érzem h megjönne, nem tudom mi megint a baj, és úgy félek hogy netán mégis terhesség!!! :(
2013. máj. 28. 10:03
 30/77 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes!! Tuti!


De ha mégis, ilyen körülmények között, ennyire minimálisan csekély eséllyel teherbe estél, annak oka van. Akkor az a baba annyira akar téged, hogy meg kell születnie!

2013. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!