Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Nagyon FÉLEK!?

Mi lehet velem? Nagyon FÉLEK!?

Figyelt kérdés

Nem tudom, elképzelhető e a terhesség. Kérem segítsetek nagyon kétségbe vagyok esve.

máj 17én pettingeltünk. lehet hogy peteérésem volt mert 13.ciklus napon. Orálisan elégítettem ki, így előváladék lehet hogy került a számba. de nem a számba ment el hanem a kezembe. Ez utána hideg vízzel, de szappanal megmostam a kezem,megtöröltem utána. Magamhoz nem értem.

Ő pedig a nemiszervét leöblítette, meg a kezét is, és megtörölte. azt már nem tudom szappanal e.


Utána csókolóztunk,belémnyult,megujjazott és orálisan is kielégített.

Valamint annyi volt még hogy ahogy letolta az alsónadrágját, akkor esetleg magához ért és utána (ez még kézmosás előtt,) is belémnyúlt egy kicsit.


Szerintetek lehet hogy mégis maradt kezén ondó? már akár a kézöblités után? (kézmosás után eltelt kis idő, addig a keze megszáradt .)


Lehet hogy a szájunkból oda került akár esetleg..?

(hogy az én számba ment előváladék, onnan az övébe, onnan belém... lehet hogy ez butaság, de eszembe jutott).


mert az a baj hogy most 23. napja vana ciklusomnak és SEMMI jele annak hogy nemsokára megjönne....!


Előző hónapban is nagyon későn jött meg mert egy cisztám volt. PRoverát írtak fel, beszedtam és utána megjött. Akkor normális vérzés volt.


SEGÍTSETEK, LEHET hogy megint ciszta van, azért nem érzem h megjönne?

Vagy csak simán később jön majd,..?


LEHET HOGY TEHERBE ESTEM? Mit gondoltok?

Az előbb mielőtt törlődött a kérdés, egy válaszoló írta, hogy "ki tudja"... lehet hogy tényleg terhes lettem ennyitől? Behatolás péniszével egyáltalán nem volt.


NAGYON FÉLEK :(


a melleim körben a hónaljam alatt picit "fájnak", inkább mint izomláz, de nagyon enyhén, egyszer volt vmi hasonló, de az nem teljesen így volt. Ezen kívül SEMMIt nem érzem, nem érzem hogy megjönne hamarosan!!!!!!

mult honapban is ez volt akkor ciszta volt, a provera után 43. nap körül jött meg rendes vérzés.

MI LEHET MOST?????? :((((((


segítsetek!!!!!! köszönöm!!!!


Tesztet még nem érdemes csinálni, a ciklusaim kb 30 naposak, de volt már 27, és 40, de multkor a ciszta miatt ugye a 43 napos is...


SEGÍTSETEK!

Még annyit érzek néha mintha kcsiit szúrkálna és feszülne a hasam,enyhén, meg a derekam fáj picit.

azt tudom hogy volt akinek ez terhességi tünete volt. De ha egy hete és 2 napja volt a petting, akko rmé korai lenne ez, vagy nem? véglis majdnem 10 nap eltelt már....

köszi aki ír!!



2013. máj. 26. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagy terhes, ne parázz ezen! Azért nem jön az olyan könnyen össze, így meg esélytelen.
2013. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
76%
20 évesen kemény vagy... Vigyázz, ha belélegzed a spermaszagt attól is terhes leszel!!!! A szem is magába szívja, a szaruhártyán keresztül beszívódik, utat ág magánk a méhefig és kész is!!!!!!!
2013. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat..

nem tudom mitől lehet teherbeesni, attól ha hímivarsejt kerül az érett petébe... és amitől félek, hogy hátha valahogy odakerült, mert pl. a kézöblítés után rajt maradt, vagy még előtte...

de igazatok van hogy elég bizarr lenne, csak hát... félek.

gondterhes valóban vagyok..

tudom túlreagálok sajnos ilyen vagyok, de köszönöm a válaszaitokat próbálom elhinni hogy minden rendben...

a ciszta miatt megyek majd jövő hét környékén vagy az után orvoshoz, amikor kapok időpontot.

csak valahogy nem hagy nyugodni a dolog, hogy miért nem úgy zajlik ez a ciklus mint a szokásos.

Igaz hogy hasonló, pms tünet amit leírtam, de nekem ennél ezerszer erősebb pms tünetek, fájdalmak szoktak lenni azért furcsa ez most. ....

2013. máj. 26. 22:12
 14/77 A kérdező kommentje:
légyszi ne gúnyolódjatok... azt hiszem a félelem és aggódás életkortól független.
2013. máj. 26. 22:12
 15/77 anonim ***** válasza:
Abba gondolj bele, hogy mikor sok-sok millió sperma (minimum 15 millió/ml) bejut a hüvelybe, akkor annak csak töredéke jut el a méhig, és csak 20-30 % az esély a teherbeesésre, ha épp ovuláció van. Ehhez képest, ha bejut a kezéről néhány vagy akár néhány száz, már akkor is kb nulla az esély. No para!
2013. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:

20 évesen nyugodtam használhatnál bármilyen fogamzásgátlót: tablettát, spirált, gumit, de te inkább rettegsz!

Egy jól megválasztott tablettától még a ciklusod is rendeződne, de nem, te inkább rinyálsz!

2013. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 A kérdező kommentje:

az orvos akinek bízom a véleményében nem tartja jónak a hormonos tablettákat, tudom a provera sem jó,de az egyszeri volt. Nem akarok tablettát szedni, mert a valószínűleg rendszertelen peteérésemmel akár meddőséget is okozhat, tudom most meg attól félek hogy ne legyen baba.. de ha egyszer akarnék, meg akarom hagyni a lehetőséget..

az óvszer, spirált értem, csak mivel nem feküdtem még le senkivel, csak petting volt, gondoltam nem kell, de jobb lett volna hisz akkor nem félnék... hát legközelebb meggondoltabb leszek ennél is... köszi a válaszokat... és tudom kicsi esélye van de mindeig az jár a fejemben hogy na és ha én vagyok az a 0,0000000000000001%?... :(

2013. máj. 26. 22:30
 18/77 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont azért nem jött meg, mert ennyiren ráparáztál a témára. Amit leírtál, attól tuti nem lehetsz terhes.
2013. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
Pont azért másabb ez a ciklus mert volt/van a ciszta és gyógyszert is szedtél rá. egy iylen ciszta nagyon be tud ám zavarni. De terhes TUTI NEM LEHETSZ ETTŐL AMIT LEIRTÁL.
2013. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 A kérdező kommentje:
lehetséges hoy amiatt.... köszönöm...! köszi a válaszokat... remélem így lesz!!.... csak félek sajnos de talán tényleg igaz h ennyitől nem lettem.....
2013. máj. 26. 22:56
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!