Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Nagyon FÉLEK!?

Mi lehet velem? Nagyon FÉLEK!?

Figyelt kérdés

Nem tudom, elképzelhető e a terhesség. Kérem segítsetek nagyon kétségbe vagyok esve.

máj 17én pettingeltünk. lehet hogy peteérésem volt mert 13.ciklus napon. Orálisan elégítettem ki, így előváladék lehet hogy került a számba. de nem a számba ment el hanem a kezembe. Ez utána hideg vízzel, de szappanal megmostam a kezem,megtöröltem utána. Magamhoz nem értem.

Ő pedig a nemiszervét leöblítette, meg a kezét is, és megtörölte. azt már nem tudom szappanal e.


Utána csókolóztunk,belémnyult,megujjazott és orálisan is kielégített.

Valamint annyi volt még hogy ahogy letolta az alsónadrágját, akkor esetleg magához ért és utána (ez még kézmosás előtt,) is belémnyúlt egy kicsit.


Szerintetek lehet hogy mégis maradt kezén ondó? már akár a kézöblités után? (kézmosás után eltelt kis idő, addig a keze megszáradt .)


Lehet hogy a szájunkból oda került akár esetleg..?

(hogy az én számba ment előváladék, onnan az övébe, onnan belém... lehet hogy ez butaság, de eszembe jutott).


mert az a baj hogy most 23. napja vana ciklusomnak és SEMMI jele annak hogy nemsokára megjönne....!


Előző hónapban is nagyon későn jött meg mert egy cisztám volt. PRoverát írtak fel, beszedtam és utána megjött. Akkor normális vérzés volt.


SEGÍTSETEK, LEHET hogy megint ciszta van, azért nem érzem h megjönne?

Vagy csak simán később jön majd,..?


LEHET HOGY TEHERBE ESTEM? Mit gondoltok?

Az előbb mielőtt törlődött a kérdés, egy válaszoló írta, hogy "ki tudja"... lehet hogy tényleg terhes lettem ennyitől? Behatolás péniszével egyáltalán nem volt.


NAGYON FÉLEK :(


a melleim körben a hónaljam alatt picit "fájnak", inkább mint izomláz, de nagyon enyhén, egyszer volt vmi hasonló, de az nem teljesen így volt. Ezen kívül SEMMIt nem érzem, nem érzem hogy megjönne hamarosan!!!!!!

mult honapban is ez volt akkor ciszta volt, a provera után 43. nap körül jött meg rendes vérzés.

MI LEHET MOST?????? :((((((


segítsetek!!!!!! köszönöm!!!!


Tesztet még nem érdemes csinálni, a ciklusaim kb 30 naposak, de volt már 27, és 40, de multkor a ciszta miatt ugye a 43 napos is...


SEGÍTSETEK!

Még annyit érzek néha mintha kcsiit szúrkálna és feszülne a hasam,enyhén, meg a derekam fáj picit.

azt tudom hogy volt akinek ez terhességi tünete volt. De ha egy hete és 2 napja volt a petting, akko rmé korai lenne ez, vagy nem? véglis majdnem 10 nap eltelt már....

köszi aki ír!!



2013. máj. 26. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 A kérdező kommentje:
ja és ma egész nap gyakran kell pisilnem és nem is pár cseppet, pedog nem ittam annyit.. de igaz menzeszkori s volt ilyen taán... de félek. aki irtad a trollfacet, tedd ki ha szerinted vicces,szerintem nem.
2013. máj. 31. 20:46
 42/77 anonim ***** válasza:
Az ég áldjon meg te szegény! Értsd már meg, hogy a terhesség feltétele a szexuális aktus!! Nem petting, nem orális szex, nem ide-oda dugjuk a kezünket, meg a szánkat... Ha köztetek nem volt konkrét közösülés, akkor a teherbeesés esélye 0%. Biztosan van hormonális problémád, hormontartalmú gyógyszert szedtél, és ettől a páni félelemtől akár álterhes tüneteid is lehetnek anélkül, hogy valóban terhes lennél. Nem tudom melyik égitesten éltél eddig, hogy 20 évesen nem csak a saját tested működéséről nincs gőzöd sem, de azt hiszed, hogy bizonyos egészségügyi ellátás csak a dühöngő őrülteknek jár... Neked nem pszichiáterre, (az őrültek rájuk tartoznak) hanem egy jó pszichológusra, meg egy biológia tankönyvre lenne szükséged. Az előbbit támogatja a tb, az utóbbit antikváriumban forintokért megkapod.
2013. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 A kérdező kommentje:
tudom hogy valószínűtlen a pettingtől de ha vhogy odakerül az ondó, akkor az ugyanúgy megtermékenyíthet.. valószínűleg azért érzem ezeket mert meg fog jönni... reméljük minden rendben lesz...
2013. jún. 1. 00:28
 44/77 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy a spermiumok megtermékenyítésre képesek legyenek, ahhoz megfelelő közegbe kell jutniuk KÖZVETLENÜL!! Tehát hímvesszőből a hüvelybe. Mindenféle egyéb "hordozóeszközön" (kéz, alsógatya, törölköző, vécédeszka, stb...) és hőmérsékleten, kémiai környezetben a hímivarsejtek mozgásképtelenné válnak, és nagyon hamar életképtelenné is.
2013. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 A kérdező kommentje:

Renbden, köszönöm szépen!

Most amúgy... még jobban félek!

utóbbi napokban fájdogált a hasam, mellem érzékeny. Gondoltam talán csak egyszerűen a szokásos menzesz előtti fájás az, és meg fog jönni. De ma 29.nap, nem jött még meg, viszont a mai naptól néha görcsöket és főként igen erős szúrásokat érzek a jobb petefészkemnél (kb a csipőcsontomtól befele 1-2ujjnyira),mintha egy késsel karcolgatná valaki... és nem csak egyet-egyet, sokkal gyakrabban. Szokott mindenféle lenni menzesz előtt, de ennyire nem volt még. S amikor épp nem szúr, akkor is feszül , érzem hogy" ott van"!!!! :(

Lehet hogy ez megint ciszta?

De sok akanál olvastam ezen az oldalon hogy így indult a terhesség is... Most nemis érzem hogy megjönne... csak ezt a fájást a jobb oldalon.. :(

Nagyon félek...

2013. jún. 1. 18:53
 46/77 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de te tényleg elmekórtani eset vagy:( Virágnyelven leírták már mások, de akkor leírom századszor is egyértelműen: ahhoz, hogy terhes légy kefélni kell kedveském! Enélkül nuku terhesség. Ha nem történt ilyesmi, akkor tök feleslegesen magyarázod be magadnak, meg keresed a jeleket, nem lehetsz terhes! Akárhol szúr, csikar, görcsöl, vagy bármi bajod van, azt nem terhesség okozza. De ha neked nincs jobb programod 20 évesen, mint nemlétező terhességi tüneteket keresni magadon, akkor parázz tovább nyugodtan.
2013. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 A kérdező kommentje:

köszönöm. tudom hogy bekattantam ettől már!!

De köszönöm a választ...! igyekszem tényleg nem parázni ezen de egyszerűen nem megy... :// köszi a választ...

2013. jún. 1. 20:34
 48/77 anonim ***** válasza:
Csinálj egy terhességi tesztet, eseteleg kettőt is, eltérő márkát. Akkor talán tényleg elhiszed, hogy nem lehetsz ennyitől (=semmitől) terhes.
2013. jún. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
Azért görcsöl fáj jobban mert meg fog jönni. Ha holnapig nem jön meg csinálj tesztet, de megfog.
2013. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
100%
ja és ha nem voltál ellenörzésen a ciszta miatt akkor menj el. AMiket te leirál már ilyen mániás összeskvás elmélet szinten vannak. A te szádból a szájába stb.... A spermium kintről nem mászik fel. Ha a hüvelybe jut a méhszájhoz akkor tud feljutni. Kivülről nem.... Ha nincs behatolás ki van zárva. De ezren leirtuk már ezt mégsem hiszed el, mert egyszerübb túl stresszelni magad. Épp ezért sem fog megjönni mert annyira rágörcsölsz. Csinálj végre egy rohadt tesztet hogy megnyugodj.
2013. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!