Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. napja késik a mensi.4teszt,...

5. napja késik a mensi.4teszt, mind a 4halvány pozi. Tüneteim vannak. Ma elmentem dokihoz, tegnap erös mensi szerü hasfájásom volt+pecsételö vérzés. Az orvosnál a vizeleti teszt negatív lett, UH semmit nem mutatott. Vettek vért. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kiegészitésként még pár infó: 3különbözö fajtáju volt a teszt(25 és 10es érzékenységü). Van már egy 5éves kisfiam.A mensim több mint 2 éve semmilyen stressz vagy bármi miatt nem késett. Tüneteim:ingerültség,gyakori sirdogálás,mellfeszülés,alhasi feszülés,néha mensiszerü fájás,derékfájás,(na meg ott aza bizonyos ÈRZÈS!)

Amikor megmutattam a doktornönek az utolsó 2halvány pozi eredményt,igen kikerekedett a szeme,hogy valóban pozitiv. azt mondta,lehet neki azért negativ,mert lehet van terhesség,de el fog menni vagy fals pozitiv (ami viszont szinte nincs-ahogy olvastam) Amikor megvizsgált igen véresek voltak a müszerek,de azóta sincs vér. A hasam fájdogál kicsit. Vérvételi eredmény szerdán lesz. Addig izgulhatok... :(



2013. jún. 17. 13:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nem erősödött :( Nekem is úgy indult, hogy picike rózsaszínes folyás, ilyesmi, de nem lett azonnal és hirtelen vér, csak nekem utána adott utrot a doki, amíg a második vérvétel eredménye kiderül, és mikor látszott, hogy csökken a hcg, akkor abba kellett hagyni, és utána jött meg. De még 1-2 napig simán eltarthat.
2013. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát az nem jó!

Köszönöm a véleményeket! Mindenkiét!!

Várok-várok,aztán majd lesz valami...!

2013. jún. 17. 14:47
 13/14 A kérdező kommentje:

Hát sajnos,igaz lett a feltevés: nem maradt meg! :(((

A véreredményemen az értékek nagyon alacsonyak voltak,igy várható volt,h elmegy....

Tegnap este el is kezdtem erősen vérezni....

Hát,reménykedem,h a következő alkalommal szerencsésebbek leszünk!

2013. jún. 20. 12:06
 14/14 anonim ***** válasza:
:((( Így van, köv. alkommal már veletek marad!!!!
2013. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!