Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki kezdi szeptemberben a...

Ki kezdi szeptemberben a babaprojektet?

Figyelt kérdés

Mert mi igen. :)

Szedsz már magzatvédő vitamint? Mik a tervek, használsz majd ovulációs tesztet? Fogorvos látogatás? Fogyás? Cigi letétele?


Én most kíváncsiságból végig mérem a hőmet ebben a ciklusban, és ovutesztelek is, hogy infókat gyűjtsek be magamról.


Mivel a családunkban sajnos volt már genetikai rendellenesség, ezért genetikai tanácsadáson is voltunk.


Nagyon készülök, igazából már évek óta, de most jutott el a párom arra a szintre, hogy nagyon, nagyon szeretné Ő is. Tisztára be van zsongva. :)



2013. jún. 21. 11:45
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es! Mi a helyzet Nálatok?
2013. okt. 5. 10:50
 32/48 anonim ***** válasza:
Köszönöm érdeklődésed, 2-án volt az évfordulónk, ennek alkalmából csináltam egy tesztet, de negatív lett. Lehet, hogy korai volt, ma kellett volna megjönnie, de eddig semmi. :) Hétfőn veszek még egy tesztet, talán az már kétcsíkos lesz!
2013. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Igen, lehet tényleg korai volt. Tudod, hogy mikor volt az ovud?
2013. okt. 5. 21:13
 34/48 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom, de 3-án jött meg utoljára, akkor ugye van egy hétig, utána héten minden szabad, köv héten van a peteérés, utána héten megint szabad a pálya. Mi a peteérés hetében voltunk együtt, tehát a lehetőséget megadjuk "neki". Holnap tudok majd eredményt írni, de még mindig nem jött meg.:) Már 1 napot késik, mert legkésőbb 5-én meg szokott jönni.
2013. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

Szia! Drukkolok nagyon Neked!!! Mindenképp írd meg az eredményt!


Nekem úgy néz ki, hogy 12-én lesz ovum. Az is eljön egyszer csak. :)

2013. okt. 6. 20:43
 36/48 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Tegnap is, és ma is negatívat teszteltem. Már van 3 egycsíkos tesztem, de vérzés még sehol. Kezdek kicsit lehangolódni, lehet el kellene mennem dokihoz, hogy akkor miért nem jön meg. :(

Remélem neked több szerencséd lesz!!

2013. okt. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

Ne csüggedj, hisz még semmi sincs veszve. Az is lehet, hogy később volt ovud, hiszen Te is írtad, hogy nem tudod pontosan, mikor volt.

Amíg nincs vérzés, van esély. Én az orvossal még várnék pár napot(talán egy hetet is). Van valamilyen tüneted amúgy?

2013. okt. 8. 08:01
 38/48 anonim ***** válasza:
Nincs, a hasam szurkál néha, de nem hiszem, hogy attól lenne. Dokihoz csütörtökönként tudok menni, tehát vagy holnap, vagy egy hét múlva. :(
2013. okt. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
Azóta történt valami változás? Esetleg pozitív irányba?
2013. okt. 10. 08:54
 40/48 anonim ***** válasza:
Semmi. Másikfajta teszten az a halvány második vonal sincs ott. Jövő csütörtökön délután megyek dokihoz, ha addig nem jön meg. Addigra már ti is belevágtok a dolgok sűrűjébe! Aztán csak ügyesen! Olyan rossz, hogy csak én lesem azokat a teszteket. De többet nem veszek, mert teljesen felesleges. :)
2013. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!