Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki kezdi szeptemberben a...

Ki kezdi szeptemberben a babaprojektet?

Figyelt kérdés

Mert mi igen. :)

Szedsz már magzatvédő vitamint? Mik a tervek, használsz majd ovulációs tesztet? Fogorvos látogatás? Fogyás? Cigi letétele?


Én most kíváncsiságból végig mérem a hőmet ebben a ciklusban, és ovutesztelek is, hogy infókat gyűjtsek be magamról.


Mivel a családunkban sajnos volt már genetikai rendellenesség, ezért genetikai tanácsadáson is voltunk.


Nagyon készülök, igazából már évek óta, de most jutott el a párom arra a szintre, hogy nagyon, nagyon szeretné Ő is. Tisztára be van zsongva. :)



2013. jún. 21. 11:45
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy csak te lesed azokat a teszteket? :)

Nekem elvileg a napokban kellene lennie ovumnak, ezt a hónapot végigtesztelem (1-2 nap kihagyásával), de nem akaródzik pozitívvá válni. Mondjuk még van 2-3 napom addig. Nekem még több, mint 2 hetem van a nemvártig... Mintha lebénult volna az idő. :)


Én még mindig amondó vagyok, hogy nincs vérzés, van remény. Itt gyk-en is olvastam már olyan esetekről, amikor a teszt valamilyen oknál fogva nem mutatta ki a terhességet, pedig az fennállt.

Volt olyan teszted, amin mintha látszódott volna valami?

2013. okt. 10. 13:25
 42/48 anonim ***** válasza:

Igen, volt egy, de nagyon-nagyon halvány volt, és az utána levő 3 db-on még annyira sem látszott semmi. Pedig volt közte ugyanolyan, csak érzékenyebb, és másik márkájú is.

Még 2 hét, és ha minden jól alakul, akkor már te is másmilyen teszteket végezhetsz! :) Szerintem ne arra várj, hogy mikor lesz ovud, hanem lássatok "munkához", és mindent bele! Mi amikor az elsőt csináltuk, akkor volt olyan, hogy egy nap 3x is csináltuk, igaz ez volt a ritkábbik eset. :) Elsőre összejött! :) Hajrá, én nagyon szurkolok!

2013. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok, a 9-es! Most délután csináltam egy tesztet, és egyből kijött a halvány 2. vonal, szóval már eléggé biztató a helyzet! Na jó, nem egyből, de 5 percen belül, tehát még időben! :)

De nem akarok semmit elkiabálni, majd csütörtökön a doki megmondja, hogy mi is a nagy helyzet! :)

2013. okt. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:

Szia kedves 9-es!

Nahát, ez igazán jól hangzik, főleg, hogy délutániból csináltad. Tervezel még további tesztet az orvosig?

De örülök, remélem, minden rendben lesz! :)


És azt is remélem, hogy nemsokára én is írhatok valami hasonlót!

2013. okt. 11. 18:09
 45/48 anonim ***** válasza:
Végre itthon lesz reggel a párom, ezért még az utolsó tesztet ellövöm. Remélem az már teljesen tökéletes lesz, és nem csak egy halvány csík jön pár perc múlva. Majd írom az eredményt. :)
2013. okt. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:

Hajrá! :) Várom azt az eredményt! :)

Párod tud már a pozi tesztről?

2013. okt. 13. 06:29
 47/48 anonim ***** válasza:
Szia! Megcsináltuk a tesztet, de a páromat zavarja, hogy halvány a csík. Már csak 2 nap, és kiderül mi van. Remélem holnap hazavihetjük a nagylányt a kórházból, hogy el tudjunk menni a dokihoz.
2013. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:

:( Mielőbbi gyógyulást a leányzónak!


Nem erősödött? Ugyanolyan tesztel csináltad mindkettőt. Írd meg majd, mi volt a dokinál. Gondolok Rátok, hogy csakis jó hírt kapjatok!

2013. okt. 15. 14:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!