Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki kezdi szeptemberben a...

Ki kezdi szeptemberben a babaprojektet?

Figyelt kérdés

Mert mi igen. :)

Szedsz már magzatvédő vitamint? Mik a tervek, használsz majd ovulációs tesztet? Fogorvos látogatás? Fogyás? Cigi letétele?


Én most kíváncsiságból végig mérem a hőmet ebben a ciklusban, és ovutesztelek is, hogy infókat gyűjtsek be magamról.


Mivel a családunkban sajnos volt már genetikai rendellenesség, ezért genetikai tanácsadáson is voltunk.


Nagyon készülök, igazából már évek óta, de most jutott el a párom arra a szintre, hogy nagyon, nagyon szeretné Ő is. Tisztára be van zsongva. :)



2013. jún. 21. 11:45
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Jaj hát ez fantasztikus! :) Nagyon örülök Nektek!!!

Hihetetlen, hogy rohan az idő.

Szívből gratulálok! :)

2013. szept. 18. 13:15
 22/48 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, az első hónap sajnos nem jött össze, de megyünk előre, most a júniusi születésre gyúrunk! :)
2013. szept. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es!


Sok sikert kívánok hozzá! Mikorra nem várod?

Drukkolok nagyon!

2013. szept. 19. 10:17
 24/48 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, még csak a ciklus első felében vagyunk, október 11-re nem várom! :)
2013. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

Sziasztok, 9-es vagyok, az "exspirálos"! A héten elvileg peteérésem volt, most vagyok féltávon két mensi között, élesben ment a dolog, október 3 és 5 között (nem) kellene megjönnie. Valahogy még nem vagyunk nagyon ráhangolódva, most egy kicsit nem is vágyunk kistesóra, mert a meglévők kicsit bediliztek ovikezdés óta, de azért belevágtunk.

Ráadásul tegnap voltam szülőin, és a lányom egyik barátjának kistesója lesz. Ma megy dokihoz, de már hányingere van, és júliusban jött meg neki utoljára. Náluk is 3. baba lesz, kiszakadt a gumi. :) Két kisfiú után szurkolok nekik, hogy most lány legyen, de az még nagyon sok idő! :)

2013. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

Szia kedves 9-es!


Örülök, hogy Te is írtál! Drukkolok, hogy össze jöjjön a baba! Nálunk a családban most született egy baba pár napja, így most értelemszerűen nekem is állandóan a babavállaláson kattog az agyam. Nemrég kezdtem az új munkahelyemen, és nem igazán érzem ott jól magam, inkább babáznék. Így hát nekivágunk az első éles hónapunknak. Ma vagyok a 2. ciklusnapomon, kb 18 nap múlva lesz ovum. Olyan soká van az még. :(

2013. szept. 24. 18:28
 27/48 anonim ***** válasza:

Bizony soká! És még az milyen messze lesz, amikor meg kellene jönnie, és végre tesztelhetsz! A páromnak 22-én volt a szülinapja, kapott egy tesztet, alig várom, hogy kipróbálhassam! De még több mint egy hét. :(

Első babátok lesz? Nekünk már van egy kisfiú és egy kislány, és nagyon szeretném, ha csak a szüléskor derülne ki, hogy a következő baba milyen nemű lesz. De úgysem fogom tudni megállni, hogy megkérdezzem. Ó, hol van az még! :)

2013. szept. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

Igen, nekem igen. Páromnak nem, modern család vagyunk. :)

Szóval első közös gyermek lenne.

Hát igen, sajnos olyan nehezen, lomhán telnek a napok... Én nem is tudom, hogy fogom kibírni a következő hónapot. :)


A nemet illetőleg én már most tudom, hogy az első adandó alkalomkor tudni szeretném. Egyszerűen nem bírnám ki, és minden elismerésem azoké, akik igen.


Kívánom, hogy jövőhéten pozitív legyen az eredményed! :)

2013. szept. 26. 19:13
 29/48 anonim ***** válasza:

Mindketten szégyenlősek voltak, ha jól emlékszem 30 hétnél előbb meg sem mutatták mi van ott. :)

Onnan már "csak" 10-12 hét, mindkettőt túlhordtam! :)

Remélem nektek is hamar összejön!

2013. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Írd meg mindenképpen az eredményt, Veled együtt izgulok! :)

2013. szept. 27. 05:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!