Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki kezdi szeptemberben a...

Ki kezdi szeptemberben a babaprojektet?

Figyelt kérdés

Mert mi igen. :)

Szedsz már magzatvédő vitamint? Mik a tervek, használsz majd ovulációs tesztet? Fogorvos látogatás? Fogyás? Cigi letétele?


Én most kíváncsiságból végig mérem a hőmet ebben a ciklusban, és ovutesztelek is, hogy infókat gyűjtsek be magamról.


Mivel a családunkban sajnos volt már genetikai rendellenesség, ezért genetikai tanácsadáson is voltunk.


Nagyon készülök, igazából már évek óta, de most jutott el a párom arra a szintre, hogy nagyon, nagyon szeretné Ő is. Tisztára be van zsongva. :)



2013. jún. 21. 11:45
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!


Mi újság Veletek?

2013. júl. 29. 08:14
 12/48 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Köszönöm kérdésedet!

A július nem a mi hónapunk volt, de nem bánkódom :) Szerencsére sok más tennivaló akadt, ami egy kicsit elterelte a figyelmünket, persze a babaprojekten továbbra is dolgozunk :) A következő nemvárt augusztus 10-12 körül esedékes, jó lenne, ha ezúttal nem lepne meg, de ha mégis, akkor sem fogok szomorkodni. Szeptembertől sulit kezdek, ill. inkább úgy mondanám, hogy tanfolyamot, plusz nyelvvizsgára is készülök, tehát unatkozni és magamba roskadni biztosan nem fogok :) Ha bármi fejlemény van velünk, ígérem, írok! :)

És a többiek? Ki hogy van?

2013. júl. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:

Kedves 12-es! Eljött a 10-e, mi a helyzet? :)


Nekem is mostanában kellene megjönnie (még nem élesben megy), de nem nagyon akar. Ma vagyok a 35 ciklusnapomon, ami elég sok már, de terhes biztos nem vagyok, így aggódhatok, hogy minden rendben van-e velem. Inkább jönne meg, mert a következő termékeny időszaknál már mi is mindent beleadunk.

2013. aug. 10. 08:47
 14/48 A kérdező kommentje:
És kedves eddigi válaszolók, ki hogy van?
2013. aug. 10. 08:50
 15/48 anonim ***** válasza:

12-es vagyok!

Egyelőre nem jött meg, de sajnos ez még nem jelent semmit, mivel ilyen szempontból kiszámíthatatlan a ciklusom. Tehát elvileg mára nem várnám, de a végső dátum a hétfő.

Most azt remélem nagyon, hogy kibekkelem ezt a hétvégét és ha hétfőn sem jön meg, kedden csinálok egy tesztet.


Kedves Kérdező!

Hogy-hogy biztosan nem vagy terhes? Ha már ennyit késik, annak oka van ;) Nem szeretnél tesztelni? De izgi! :)

2013. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

Megszakítással védekeztünk, és nálam sajnos előfordul, hogy egyes ciklusok 40 napig tartanak. Egyébként tegnap teszteltem reggel, igaz, nem első pisiből. Totál negatív volt.


Drukkolok Neked nagyon, és mindenképp írd meg az eredményt! Sok sikert kívánok!

2013. aug. 10. 11:06
 17/48 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hogy vagytok? Hogy álltok a babaprojekttel?


Mi közös megegyezéssel áttoltuk a kezdést októberre. Így utólag jól is tettük, mivel sajnos antibiotikumot kell szednem, és tüdőszűrésre is.

2013. szept. 17. 14:01
 18/48 A kérdező kommentje:
... mennem kell.
2013. szept. 17. 14:01
 19/48 anonim ***** válasza:

Szia!

6-os vagyok! Én vasárnap töltöttem be a 9. hetet :)

Most pénteken megyek dokihoz ismét, remélem ezúttal is minden rendben lesz.

Sok sikert mindenkinek!!!!

2013. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok. Holnap töltöm a 6. hetet. Jövő héten megyek dokihoz!
2013. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!