Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor eshettem teherbe, egy...

Mikor eshettem teherbe, egy bonyolult helyzet?

Figyelt kérdés

Nem tudjuk mikor foganhatott a baba!

Kicsit hosszú leszek, de ha valaki ki igazodik rajta..

Februárban, márciusban és áprilisban rendszeresen menstruáltam.

Április 11-18 közt volt meg, majd utána még 2-3x voltunk együtt a férjemmel, majd májusban egyáltalán nem a munkája végett, nem is volt otthon.

Viszont májusban teljesen ki is maradt a havim, amit a stressznek tudtam fel, mert volt már olyan, hogy ha túlhajszolt voltam, egyszerűen kimaradt egy hónap-teljesen erre gyanakodtam.

Június elején voltunk szintén együtt, majd június 10-17 közt teljesen normálisan menstruáltam újra.

Azóta megint rendszeres a nemi életünk, DE szerdán tesztet csináltam, mert 2 hete tipikus klasszikus tüneteket észleltem magamon.

Így is lett, egyértelműen 2 csík, erősen, és belül is érzem, hogy nagyon elindult egy kis élet.

Egy kislányom már van, így nem volt nehéz rájönnöm.

Nyaralásunk töltjük, cirka 1000km-re az orvosomtól, 3 hét múlva fogok csak az orvosommal konzultálni, viszont fogalmam sincs, hogy mikor eshettem teherbe!

Már áprilisban, mivel májusban nem is menstruáltam, de semmi tünetem nem volt, de júniusban meg menstruáltam!

Vagy most júniusban, de akkor hogy lehetnek már most ennyire erős tüneteim?

Mivel a május minden téren kimaradt, így vagy csak előtte vagy utána történhetett..

3 hétig még ezen fog járni az agyam, míg el nem jutok a dokimhoz...


2013. júl. 19. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Vegyél digitális Clear Blue tesztet, megmutatja kb hány hetes terhes vagy!

Amúgy hasonlóan én sem tudtam mikor estem teherbe a kisfiammal! Nekem sem volt egyértelmű! :S De kiderült, hogy csak az előző hónapban. :) Ami megnyugtató volt, hogy nem csináltam semmi olyat, ami árthatott volna neki! :)) Mert közben leánybúcsun, stb.. vettem részt! (Nem kis mennyiségű alkohollal)

2013. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az ultrahang majd megmondja hány hetes vagy!

Barátnőm évente 2x menstruál. Szeptemberben volt meg neki utoljára, de februárban rosszul volt reggelente, vett egy tesztet, és pozitív lett.

A doki a magzatéretei alapján számolta ki a terhesség korát.

Minden terhesség más!

A lányomnál semmi tünet nem volt, a fiamnál a nemvárt előtt rosszul voltam, s a 20. Hétig tartott a rosszul lét!

2013. júl. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
szerintem júniusban fogant.Én pontosan tudtam,hogy mikor jött össze a kisfiunk.Szeptember.7. én jött megy utoljára,szeptember 21.én voltunk együtt (előtte,utána nem),mensi kimaradás előtt 1 héttel már rosszul voltam.
2013. júl. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szandy89 ***** válasza:
Mint ahogy már írták vegyél egy digitális clear blue tesztet az megmutatja!
2013. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az nem csak max 3+ hétig mutatja?
2013. júl. 20. 11:38
 6/10 Szandy89 ***** válasza:
de! de ha 2-3 hetet mutat akkor a júniusi menszid után estél teherbe,ha 3+ akkor még áprilisban valószínűleg!
2013. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vettél CB tesztet?
2013. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még nem, épp külföldön vagyunk, itt nem kapható. Hétvégén megyünk haza,de már tükön ülök!:)
2013. júl. 22. 21:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is júniusban fogant.Kíváncsi leszek azért az eredményre.
2013. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szandy89 ***** válasza:
na? vettél tesztet?
2013. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!