Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is úgy érezte, hogy vele...

Más is úgy érezte, hogy vele soha nem történik meg a csoda? Hogy dolgozzátok/dolgoztátok a sorozatos kudarcot?

Figyelt kérdés

Nekünk ez volt a 8. sikertelen hónapunk, és egyre nehezebben viselem, amikor megjön. Olyan depressziós vagyok olyankor pár napig, hogy beszélni sincs kedvem. Persze utána mindig erőt merítek valahonnan és próbálom vigasztalni magam, hogy majd legközelebb, de most már sokszor ez sem használ. A sok kudarc valahogy úgy belém égette, hogy nekem nem sikerül, hogy már el sem bírom képzelni az ellenkezőjét.

Amikor itt olvasok pozitív tesztekről és felrakjátok a képet, úgy megörülök, hogy létezik valóban két csíkos teszt, nem csak hiedelem, valóban létezik! :) Én úgy érzem, hogy én az egy csíkos szériát fogtam ki, és lehetetlen, hogy azon teszten megjelenik még egy csík, olyan nincs!!! :)))

Anno azt hittem, hogy nekünk ez úgy fog menni, mint a karikacsapás, mert a mi családunkban mindenki "ránézéssel" esett teherbe, és mégsem...:)

Ne értsetek félre. Nem vagyok én mindig ilyen görcsösen ezen. Már próbáltam azt a verziót is, hogy kerestem magamnak jó kis elfoglaltságot, teljesen eltereltem a figyelmem, nem is gondoltam rá, nem számoltam, csak éltem a kis hónapomat és úgy sem jött össze..

Más is küzd/küzdött hasonló problémákkal? Ti hogy teszitek túl magatokat ezen? Mindig azon kezdek el kattogni, hogy mi van, ha van velünk valami probléma, vagy soha nem is lehet babánk...Tiszta őrület ez! Más is volt már úgy, hogy nem volt semmi szervi baj és mégsem jött ripsz-ropsz???



2013. júl. 23. 18:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Sziasztok? Egyébként ki hol tart? Mikor nem kellene megjönnie? Én ma vagyok a 21cn-on. Még van egy jó hetem bár 28 és 32 nap között szokott megjönni. Leghamarabb jövő hét csütörtök vagy utána hét hétfőn lenne aktuális. Nem sok reményem van mert már van pms tünetem és mindig így kezdődik. Már most hasgat a derekam és valahogy izgágább vagyok. Bár már elkönyveltem h.nem sikerülhet de azért a ciklus vége felé felébred egy halvány remény sugár. Îrjatok mert könnyebb így elviselni a várakozást. Puszi: "az özvegy voltam"!
2013. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nekem egy jó ideje nem jött meg. Május 23 volt sz utolsó vérzésem első napja. Azóta semmi. Se vérzés se baba. 2 tesztet is csináltam, mind negatív. A hormonzavarom okozza ezt a kimaradást.


27/N

2013. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

SZiasztok!

Én tegnap voltam orvosnál 14. napom 26-napra menstruálok.

Volt egy 18mm-es tüszőm.Persze azt mondta, hogy akkor legyünk együtt mikor kedvünk van.Hát azért mától odatesszük magunkat, mert már olyan régóta várunk rá.

2013. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!