Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja augusztus 26...

Ki nem várja augusztus 26 -ra? Ki mennyi ideje próbálkozik a babával sikertelenül?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 A kérdező kommentje:
nekem mindig 27 napos ciklusom van vagy is lassan 10 hónapja erre állt be előtte 26 volt ti azzal rendbe vagytok?
2013. aug. 20. 11:56
 12/78 anonim válasza:
Igen, nekem is ugyanez a véleményem. Megvárom a 27-ét, mert biztos vagyok benne, ahogy ismerem magam, ha előtte érzékeny tesztel tesztelnék, és mondjuk negatív lenne, mire újra tesztelhetnék, tuti lerágnám a körmeim :)
2013. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
én már annyi negativ tezstet láttam hogy nem készülök ki tőle, de én meg amiatt rágnám le a körmömet hogy lehet már tudhatnám pár napja de ááá inkábbb még nem nézem meg.... A másik ami miatt fintios hogy minél elöbb tudjam mert pont akörül amikorra letelne a 28 nap akkor megyünk pár napra nyaralni és nekem a PCOS miatt nem midnegy az étrend és ettől függ hogy mennyi kell majd figyelnem a nyaralásnál. De mondom én nem keseredek el akkor sem ha negatív lesz, meg akkor sem ha nem sikerült most sem, majd fog.
2013. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim válasza:
Nekem 30-34 napos ciklusaim szoktak lenne, De volt már hogy rendesen 28 napra meg szokott jönni. Nálam az a probléma, hogy tavaly szeptemberben hagytam abba tabit, és ettől olyan kiszámíthatatlan. A mostani 27-ét is 28 naposra számoltam. Mivel nekem az orvos megállapította, hogy 13-án volt peteérésem, ezért várom a 27-ét mert az két hét. Amúhy mi valószinű hogy jó időben is voltunk együtt: 10,11,13,14-én, remélem összejön :D
2013. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim válasza:
Igen, végülis, ebben is teljes mértékben igazad van, jobb előbb tudni mindent.
2013. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 A kérdező kommentje:
Én nem szedtem sose fogamzásgátlót sem nem volt abortuszom sem mindenünk rendbe és még így se jön sajnos a baba.
2013. aug. 20. 12:06
 17/78 anonim válasza:
Én csak a tabit szedtem, de abortuszom nekem sem volt még soha. Engem a doki kivizsgált, azt mondta minden rendben van, már csak a Páromat kell, de még időnk sem volt elmenni a dokihoz.
2013. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim válasza:
A Párod volt kivizsgáláson? Mit történt ott? Csak azért kérdezem, hogy elmesélhessem neki, hogy hátha annyira nem izgulna, és simábban történne a vizsgálat.
2013. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim válasza:

Amúgy neked van már valami tüneted?

Nekem csak annyi, hogy néha szurkál a hasam, de semmi komoly,más tünet nincs.

2013. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 A kérdező kommentje:
Hátha nagyon szeretnétek a babát akkor tuti belemegy az enyém is félős még is elment vagy is együtt mentünk el a dokihoz először is megkérdezi mi célból mész mondtuk gyermekvállalás 1 órás spermamintát vizsgálnak szóval vagy ott helybe egy szobát biztosítanak nektek a feladatra vagy ott megoldjátok ha pl ahol laktok és végeznek ilyen vizsgálatot.Megvizsgálja a heréket ,prosztatát ami azt jelenti végbélbe felnyúl de nem fájdalmas ki lehet bírni.Amint produkáltátok a spermát oda adjátok a kis poharat az orvosnak és az laboratoriumban kivizsgálja ennyi egyáltalán nem fájdalmas. 26 ft -ba került
2013. aug. 20. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!