Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja augusztus 26...

Ki nem várja augusztus 26 -ra? Ki mennyi ideje próbálkozik a babával sikertelenül?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
sajna a tesztem még negativ volt, dehát tudtam hogy nem sok esély van rá még hogy legyen haklvány csik. majd két nap mulva ujra megnézem. Az az érdekes hogy tegnap már egyszer sem volt megjön érzés, elötte nap meg nagyon, mindenhol azt irják hogy a beágyazódáskor lehet hőemelkedés tegnap este is 37,5 volt a őm, napközben 37,2.
2013. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim válasza:
Ne nézzetek nagyon butának ( első hónap, hogy próbálkozok) de,hogy kell nyelv alatt szabályszerűen mérni a hőt? szemből,vagy nyelv alatt oldalt...?
2013. aug. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
Én oldalt szoktam tartani a hőmérőt, nekem úgy kényelmesebb. Ma járok a 30. napnál, szombat délután óta van "mindjárt megjön" érzés. Semmi terhességre utaló tünetem nincs, úgyhogy nem nagyon bizakodom :(
2013. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 dyna88 válasza:

Nekem ma ismét egy negatív tesztem van, azt hiszem erre a hónapra feladom...

Valakinek esetleg egy pozitív teszt? Drukkolok!!!

2013. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
30.a a nemvárt..majdnem megjön érzés fehér folyás néha mellérzékenység..ma negatív volt a tesztem! Péntekig már nem tesztelek ! :)
2013. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
Ma van a 30. nap. Mellduzzanat és "mindjárt megjön" érzés van. Vasárnap reggel tesztelek, ha addig nem jön meg. Ma délután éppencsak halványan látszódó nagyon világos rózsaszín foltom volt egyik wc-nél. Azt hittem kezd megjönni, de azóta semmi.
2013. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim válasza:
Sziasztok! én tegnapra nem vártam! még nem is jött meg, ma reggel csináltam egy tesztet de semmi :( még reménykedek mert nem az első pisiből csináltam, hanem a 2. vagy 3-ból.. meg lehet, hogy mivel még csak 1 napja késik nem termel annyi hormont hogy kimutassa a sokadikból :) de lehet, hogy csak áltatom magam :(
2013. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
amig nem jön med addig van remény én simerek olyat akinek aktus után 20 nappal lett pozitív pedig tudja biztosan az ovut mert uh-on követték.
2013. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
Nekem 22-én kellett volna megjönnie,de még mindig sehol semmi,tegnap csináltam egy tesztet,de sajna negatív lett.Ha nem jön meg még 2-3 nap múlva se akkor újra tesztelek,hátha.De majd megírom az eredményt.(43-as voltam)
2013. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem még mindig semmi:( reggel teszteltem egy negatívat...csak azt nem értem, hogy 26-án amikor meg kellett volna jönnie egész nap éreztem, hogy na most fog megjönni.. de semmi.. tegnap meg ma egyáltalán semmit nem érzek csak a melleim duzzadtak de ezen kívűl semmi más nincs.. olyan mint a többi átlagos napon.. ez mi lehet? :(
2013. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!