Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja augusztus 26...

Ki nem várja augusztus 26 -ra? Ki mennyi ideje próbálkozik a babával sikertelenül?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim válasza:

Sziasztok, én új vagyok itt:) legalábbis még nem válaszoltam soha sehova, de úgy érzem ez az én kérdésem is :)

1 hónapja nem szedek gyógyszert, 26-ra nem várom :) a héten rengeteget járok wc-re,csütörtök óta fájdogál a hasam,más fájdalom mint amik eddig voltak, de ezt be tudhatom annak is h eddig gyógyszert szedtem és nem nagyon emlékszem, hogy régen milyen volt természetesen a fájdalom :)kicsit izgulok de nem szeretném magam nagyon beleélni, nem tudom hogy fogok reagálni hétfőn ha megjön azért, ha nem akkor azért :)

2013. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
Leghamarabb hétfőre "nem várom", de ma reggel tutira vettem, hogy délelőtt meg fog jönni. Mindig van előtte pár napig ez a "mindjárt megjön" érzés meg mellduzzanat és a mellbimbóim is nagyon szoktak fájni. Most egyik sincs, de reggel kicsit fel voltam puffadva és úgy "mocorgott" a hasam, ez olyankor van, mikor már elindult a dolog, de látható jele nincs, csak 1-2 órán belül. Ez 8-kor volt,azóta semmi. Tesztelni szerintem csak jövő vasárnap fogok, mert van mikor 35 napra jön meg, most meg a 28-nál tartok.
2013. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
Én 22-ére vártam,de még nem jött meg,nagyon bizakodok,de tesztet még nem merek csinálni,mert az elmúlt hónapokban volt,hogy késett 7-9 napot is és akkor is csak negatívat mutatott és nem sokra rá meg is jött. Nagy bennem a remény.Hátha most sikerült.Egyébként nekünk ez a 7.hónap próbálkozásunk. Szurkolok,hogy nektek hamarabb sikerüljön.
2013. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim válasza:
Ki hogy van, újabb tünetek? Nekem a ma reggeli nagyon erős mindjárt megjön érzés óta szinte mintha minden eddigi jelet elvágtak volna.. nem tudom, hogy ez most jó jel vagy nem, de mindenesetre nem túl bíztató..
2013. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim válasza:
43-44 = 41-es voltam
2013. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim válasza:
Bocsi elírtam, a lényeg h a 44-es a 41-esé :D
2013. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
nekem egyre erösebb mindjárt megjön görcsök vannak, reggel semmi de maint megeröltetem magam (festés volt nálunk és ma van a takaritás utána) rögötn elkezd fájdogálni. a mellem már picit feszesebb de még nem fáj. Az az érdekes hogy mostanában egyáltalán nem szokott mensi elött fájni a hasam, jópár hónapja nem. persze néha eszembe jut hogy remélem nem ciszta miatt fájdogál ennyire de bizok benne hogy nem. Tegnap délután aludtam egyet pedig nem szoktam soha max egy évben 1-2szer. Ma is tudnék de muszáj tenni venni. nem tudom ez is jel-e, remélem nem csak bemagyarázom magamnak..... Igaz nyomott idő van és nem is aludtam jól éjjel, szóval lehetek attól is fáradt. (3-as voltam)
2013. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
A mellérzékenység még mindig tart, egy hete már. 5 nap van nemvártig.
2013. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 dyna88 válasza:
37es vagyok. Ma elmentem a dokihoz, mert korainak tartottam azt, hogy már mostelkezdjek odalent sötétedni. Elmondtam mindent a dokinek, milyen jeleket érzek, megvizsgált, de nem tapintott ki terhességet és a lenti "lilaságot" és krémes folyást hüvelygyulladásnak vette és írt fel gyógyszert. Viszont mensi még sehol. Pedig azt mondta a régi eü. tanárom hogy tabletta utáni első hónapban még pontosan kellene megjönnie és majd csak a második hónaptól borul a rendszer. Én még reménykedem,és a gyógyszert se kezdem el...Hátha...
2013. aug. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
Most mértem a hömet mert betegnek érzem magam 37,4 na nem hioszem hogy terhességtől ennyi lenne igy este ennyi, de már hányingerem is van picit vagyis ugy émelygek, és a hasam is szinte egyfolytában fájdogál már, remélem nem cisztám van és amiatt van ez az egész.... (3-as vagyok)
2013. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!