Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja augusztus 26...

Ki nem várja augusztus 26 -ra? Ki mennyi ideje próbálkozik a babával sikertelenül?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim válasza:

Én is pont ezekről a dolgokról tudtam, kezd már rákeszülni, és remélem minnél hamarabb eljutunk mi is a dokihoz. :)

Köszönöm a válaszod.

2013. aug. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
Én szintén 26-ra nem várom. Igazából ez az első próbálkozós hónapunk. Nagyon izgulunk hogy mi lesz, de 26ig nem tesztelek. Addig valahogy kibírom. Remélem összejött a baba, végülis ez az első hónapunk úgyhogy nem esek kétségbe ha nem, de azért nagyon örülnék neki.
2013. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
a meddőségiben nem csinélnak vizsgálatot a férfinak csak a mintát nézik első körben ha ott gond van akkor jön a viszgálat. nem fognak rögtön felnyulkálni. Legalábbis a Budai meddőségiben smemi ilyen nem volt csak a sperma vizsgálat.
2013. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 A kérdező kommentje:
Valaki párjának csináltak már amúgy sperma vizsgálatot?mennyi lett ml/millió?
2013. aug. 20. 13:06
 25/78 anonim ***** válasza:

Remélem nem baj, ha írok, bár nem teljesen illik rám a kérdés. Mi 1,5 éven át próbálkoztunk hiába. Én mondjuk annyira nem görcsöltem miatta, bár már 35 éves vagyok, igazság szerint úgy éreztem, teljes lehet az életem gyerek nélkül is. De a férjem annyira vágyott rá, hogy igazán örültem, amikor 5-6 napos menzesz kimaradás után pozitív lett a tesztem. Most vagyok kb. 8 hetes és 3-4 napos az ultrahang szerint.


Mi nem voltunk kivizsgáláson. Egy dolgon változtattunk 2,5 hónappal ezelőtt: ásványvíz és csapvíz helyett artézi kút vizét isszuk és abból is főzök. Igazából nem azért, mintha ettől reméltem volna, hogy teherbe esek, hanem mert akkoriban volt a nagy dunai árvíz és valahogy nem volt kedvem Duna vizet inni azok után, hogy hallani lehetett, még belemenni se ajánlott...Amúgy olvastam már arról is, hogy hiába szűrik, a nők által kipisilt fogamzásgátlókat nem tudják teljesen kiszűrni belőle, plusz az ásványvizes flakonokból a sav - illetve szénsavmentes esetén hő hatására - kioldódó anyagnak szintén fogamzásgátló hatása van. Így van-e vagy sem, azt nem tudom, de a teherbeesésem időpontja szinte teljesen egybeesik azzal az időponttal, amikor áttértünk az artézi kút vizének fogyasztására. Június eleje óta isszuk és június 20. körül foganhattam meg. Amúgy meg nagy meglepetséemre azt olvastam, hogy fogyasztását nem ajánlja az ANTSZ terhes nők is csecsemők számára, de szeretncsére eddig erről nem tudtam:) Egyelőre nem váltok, mert nem tudom mit kéne innom helyette.

2013. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 A kérdező kommentje:
Az urulogusnal alap a prosztata es hereviszer vizsgálat szóval igenis nyúlkálnak.;-)
2013. aug. 20. 13:13
 27/78 A kérdező kommentje:
Mi magán úton voltunk urulogusnal ott ezeket is megnézik +sperma vizsgálat.
2013. aug. 20. 13:16
 28/78 anonim ***** válasza:
az urológus igen csinál de medőségiben pl nem csinálnak. Én nem tudok számot de azt tudom hogy nagyon jó volt. Aztán volt egy prosztata gyulladása akkor volt urologusnál akkor is nézték neki de szóltak előre hogy ne ijedjen meg ha ne lesz olyan jó az eredmény mivel ilyenkor a gyulladás miatt általában sosem tökéletes az eredmény, neki még akkor is az volt, csodálkoztak is rendesen. Legalább nála minden ok ha már nálam van ez a fránya PCOS.
2013. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 A kérdező kommentje:

nem tudod visszanézni valahogy mennyi

Volt nagyon érdekelne.

2013. aug. 20. 13:29
 30/78 anonim ***** válasza:
a meddőségi központban van az eredmény és 2 éve nem voltam ott. A másikról nem tudom kapott-e papirt. Igy sajnos nem tudom csak azt tudom hogy azt mondták nagyon nagyon jó az eredménye, szinte kiemelkedően.
2013. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!