Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja augusztus 26...

Ki nem várja augusztus 26 -ra? Ki mennyi ideje próbálkozik a babával sikertelenül?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim válasza:

Remélem minden rendben lesz és ez nem annak a jele, bízzunk benne:)

a fogamzásgátlós ügyben meg saját tapasztalatból tudom, hogy anno rendszertelen volt a menstruációm, barátom lett és kaptam fogamzásgátlót, ugye ez rendbe tett, de amikor gyógyszert kellett váltanom ugye meg kell várni míg először megjön magától, nekem napra pontosan megjött gyógyszer nélkül..de nem tudom, lehet hogy ez egyénenként változik.

2013. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim válasza:
Sziasztok! Én 27.-re nem várom, egyik pillanatban megvagyok győződve róla, hogy összejött a másikban meg, hogy tuti nem. Kb. szerdától iszonyúan szurkált a hasam, vagyis inkább a bal petefészkemnél, nem hőmérőztem eddig, de tegnap este már nem bírtam 37,3 volt. Ma reggel 37. A melleim nem igazán feszülnek, de, mintha kicsit nagyobbak lennének. Sokat járok pisilni, de eddig is sokat jártam, mert rengeteget iszok napközben. Iszonyú ez a várakozás :)
2013. aug. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 30.ára nem várom... majdnem megjön érzés..görcseim vannak..fehér folyásom van...nem tudom ez jó vagy rossz e az én esetemben..majd kiderűl..de várok..Szilvi
2013. aug. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:

Ma reggel 37,1 37,2 a hőm, hát ez azért utalhat rá hogy épp beágyazódás van... Bár még mindig nem vagyok benne biztos hogy nem inkább valami nyavalyát kaptam el. Tegbap este tényleg nagyon rosszul voltam, de én még korainak tartanám ezeket a tüneteket, gondolkoztam hogy ma tesztelek már de végülis nem tettem majd csak holnap az lesz ugyebár a 10-11. nap.

A megjön érzés és a fehér folyás nálam is megvan és nekem is 30. a 28.nap.

2013. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
kihagytam hogy 3-as voltam:)
2013. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim válasza:
Nekem még mindig semmi... illetve csak annyit vettem észre, hogy a melleim teltebbek, feszesebbek, de semmi érzékenység bennük, vagy fájdalom :) holnapra nem várom :)
2013. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
54-es :) a fehér folyás utalhat babára is vagy menzi előjele? igazából nekem nem szokott lenni előtte..ezért kérdem. holnap már tesztelsz? Én inkább kivárom a pénteket...ha bírom :) drukk
2013. aug. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
Igen lehet jele... Igen tesztelek a 10 napon mert ilyenkor a 10- es teszt kimutathatja már akár, ha meg negatív tudom hogy lehet belőle még pozitív, van itthon 12 tesztem így van miből! Én utálom a bizonytalanságot, 4 évé várjuk a csodát, minél elöbb akarom tudni! A höm most is 37,1!
2013. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
Nekem a jövő héten NEM kell megjönnie, ma van a 29. nap. Tegnap délután óta van néha a "mindjárt megjön" érzés, de azért bizakodom :) Most költözünk, egész héten pakolunk, takarítunk, szerintem nem is lesz nagyon időm ezen agyalni. De ha nem jönne meg hétvége felé tesztelek.
2013. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim válasza:
Sziasztok! Lányok, mindenkinek szívből drukkolok aki a mai napra nem várja :) kitartás :) többek között magamnak is kitartás :)
2013. aug. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!