Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Mennyi az...

Mikor teszteljek? Mennyi az esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy 17.-én kellett volna elkezdenem a fog. gátló új csomiját. A lényeg, hogy kimaradt 19.-én vettem be délelőtt 2-t. Közben voltam együtt a párommal és utána is. Tegnap olyan érzésem volt, mintha megakarna jönni, de semmi. Ma pedig egész nap émelyegtem, szédültem. Októberben terveztem a tabi abbahagyását mivel lassan szeretnénk babát. Arra lennék kiváncsi, hogy mikor csinálhatok tesztet? Mennyi idő után mutatja ki leghamarabb(mivel ha terhes lennék fölösleges gyógyszert szedni) Egyáltalán mennyi esély van ilyenkor a teherbeesésre? A válaszokat előre is köszönöm! 24/L



2013. aug. 22. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
az esély gyakorlatilag nulla.
2013. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem is kicsi az esély nagyon a terhességre. a fogamzásgátló hatása nem múlik el 1-2 nap alatt, fokozatosan ürül ki a szervezetből. és a tipikus tünetek nem azonnal jelentkeznek, hanem 3-4-5 hetesen vagy akár később. (ezt értem az émelygésre vagy a hányingerre, mert a pl a mellfeszülés az hamarabb van)

a teszt általában az elmaradt mensi 1. napján már kimutatja ha terhes vagy.

2013. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
háát elég kicsi az esély rá, de ha mondjuk 19-én voltál együtt vele és mondjuk véletlenül mégis sikerült akkor találkoznia a két sejtnek, akkor is várnod kell minimum 7-10 napot hogy beágyazódjon és utána kezd csak el termelni a szervezeted hcg-t szóval minimum 14 napot érdemes várni - akkor hogy mutasson valamit a teszt - és akkor is a legérzékenyebb tesztet kell megvenned!
2013. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Ha nem jön meg, tesztelek bár szerintem nem lesz rá szükség.
2013. aug. 23. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!